Сезон заміни гуми наближається
Меню
  • Сезон заміни гуми наближається - Фото №2
  • Сезон заміни гуми наближається - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Сезон заміни гуми наближається

Сезон заміни гуми наближається - Фото №7Сезон заміни гуми наближається - Фото №8Сезон заміни гуми наближається - Фото №9Сезон заміни гуми наближається - Фото №10Сезон заміни гуми наближається - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Коли міняти гуму?  Таке питання виникає перед кожним автомобілістом навесні.  Тане сніг, стає тепліше, відповідно, думки про необхідність змінити шини природним чином приходять в голову.  Широко відомо, як небезпечно взимку їздити на літній, як і літом – на зимовій. Тому своєчасна заміна гуми є основним фактором для забезпечення безпечного водіння в будь-який сезон.

Відповідаючи на питання, коли міняти зимову гуму, слід зазначити, що поспішати не треба.  Те, що зійшов сніг, ще не є приводом для цього. У березні і навіть початку квітня ще можливі заморозки, при яких більш жорстка літня гума стане дубовою, а це зумовить небезпеку водіння.  Важливо орієнтуватися на місяць і середньодобову температуру. Якщо вона досягла + 5С, і погода є стійкою, пора міняти гуму. При такій температурі літні шини вже здатні проявляти в повній мірі всі експлуатаційні якості.  Зимову гуму важливо вчасно замінити, оскільки вона є більш важкою і швидше зношується при плюсовій температурі.

 

Своєчасна заміна гуми – безпека водіння

 

Ми вже відповіли, при якій температурі перевзувати зимову гуму.  Тому кожен автовласник зможе самостійно в залежності від регіону і погодних умов прийняти правильне рішення.  Якщо говорити про закон, то формально передбачена необхідність тільки для власників шипованих коліс робити заміну на три літніх місяці.

Незважаючи на те, що заміну зимової гуми на літню рекомендовано проводити своєчасно.  Зимові покришки є більш м’якими, тому в літню спеку їх не потрібно використовувати. Щоб шини служили якомога довше, важливо дотримуватися таких правил:

  • своєчасно змінювати їх відповідно до сезону;
  • користуватися послугами професійного монтажу;
  • правильно зберігати в безпечних умовах.

Якщо дотримуватися таких простих для виконання правил, можна максимально продовжити термін експлуатації шин, забезпечити надійне зчеплення з доржнім полотном автотранспортного засобу при будь-якій погоді.

 

Міняйте шини своєчасно

 

Терміни заміни зимової гуми на літню для всіх регіонів різні і залежать безпосередньо від погодних умов.  Якщо на законодавчому рівні не регламентується час заміни, кожен автовласник може приймати рішення на власний розсуд.  Безумовно, сучасні автомобілі оснащені системами, здатними нівелювати шини не по сезону. Але, якщо ви зацікавлені експлуатувати зимові покришки протягом максимально тривалого часу, не слід їх використовувати влітку, коли знос істотно збільшується.

Виробники гуми розробляють спеціалізовані склади для літа та зими.  Тому важливо враховувати і не допускати експлуатації шин не за сезоном.Сезон заміни гуми наближається - Фото №21Позвонить сейчас