Меню
  • Що краще: гібрид або електрокар
  • Що краще: гібрид або електрокар - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що краще: гібрид або електрокар

Що краще: гібрид або електрокар - Фото №6Що краще: гібрид або електрокар - Фото №7Що краще: гібрид або електрокар - Фото №8Що краще: гібрид або електрокар - Фото №9Що краще: гібрид або електрокар - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

В останні роки попит на електрокари в Україні стрімко зростає. Багато в чому це обумовлено тим, що їх можна ввозити в країну на пільгових умовах. Це значно знижує вартість, оскільки митний податок для них скасовано. Це дає помітну перевагу в порівнянні з гібридними моделями, на які такі пільги не поширюються. Ці типи автомобілів відрізняються тим, що електромобілі працюють виключно від акумуляторних батарей, а гібридні мають і двигун внутрішнього згоряння, й електричний привід. Під час пересування на паливі йде зарядка акумуляторних батарей, що дозволяє перейти на електричний привід після її завершення. Звісно, конструкція гібридів складніша, оскільки потрібна синхронізація обох приводів з параметрами автомобіля. Але розглянемо переваги обох машин, щоб зрозуміти, яка з них більше відповідає вимогам сучасного споживача.

Порівняння характеристик

Автомобілі кожного виробника мають різні можливості, але в середньому у популярних електромобілів запас ходу складає 100-150 кілометрів. У цьому гібриди виграють, адже з повним баком і зарядженими акумуляторними батареями вони здатні подолати понад 1000 кілометрів без заправки.

Оскільки гібриди мають двигун внутрішнього згоряння, то їх недоліком є ​​більша вага й, відповідно, низька місткість багажного відділення. Однак, у порівнянні з електрокарами, вони виграють внаслідок можливості працювати на паливі. В Україні це питання актуальне, адже в країні ще не розвинена інфраструктура для зарядки акумуляторних батарей. Отже, на електромобілі без побоювання можна переміщатися тільки в межах міста або недалеко від нього, адже в разі розряду акумуляторних батарей транспорт нелегко буде швидко зарядити.

Висновки

З огляду на все вищесказане, стає очевидним, що електрокари будуть оптимальним варіантом для міського циклу. Для переміщення між населеними пунктами рекомендуються гібридні моделі, оскільки в них великий запас ходу. При цьому варто відзначити, що витрата палива на 100 кілометрів у них коливається в межах 1,5-4 літрів. Таким чином обидва типів мають багато переваг. Популярність їх настільки зростає, що багато хто погоджується на автовикуп своїх старих автомобілів, щоб швидше купити електромобіль або гібридну модель.