Що не можна робити з автомобілем взимку?
Меню
  • Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №2
  • Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Що не можна робити з автомобілем взимку?

Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №7Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №8Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №9Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №10Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Скоро зима завітає до кожного міста. Ця пора року, в нашій країні, відрізняється нестабільністю. Наприклад, в один день може дощитиме, а на наступний – вдарить 10-градусний мороз. Такі погодні умови підкосять не тільки людей, а й автотранспорт. Постійні перепади температур, підмерзання негативно впливають, як мінімум, на стан фарби кузова. Мало хто з водіїв розуміє і знає, що потрібно робити з замерзлим автомобілем. Нижче представлений список того, що ніяк не можна робити з авто в зимову пору року.

Окріп на замок, щоб швидше розморозився

Якщо ви продовжуєте робити це зі своєю машиною, тоді вам скоро знадобиться нове фарбування. Також, враховуйте і те, що вода затікає в деталі замку і залишається там до чергового морозу.

Прогрівати двигун до робочих температур

Не потрібно цього робити, спалюючи дорогий бензин. Досить 5-7 хвилин заведеного двигуна. За цей час якраз можна очистити кузов від снігу. А краще проїхатися кількасот метрів на невисоких оборотах, прогрівши одночасно і коробку.

Залишати автомобіль з порожнім баком на морозі

Все дуже просто, чим більше порожнього простору в баку, тим більше сконденсованої вологи залишається на стінках та кристалізується, що погіршує роботу бензонасоса. Не полінуйтеся, заправити після роботи свою машину, тоді з ранку ви швидко заведеться.

Часте миття авто

Це не гірше окропу вбиває лакофарбове покриття машини, тільки з меншою швидкістю. Це не означає, що машина взагалі не потребує миття, просто не потрібно робити це занадто часто.

Стоянки торгових центрів

Якщо ваш автомобіль часто залишається ночувати взимку на вулиці, то періодичне відтаювання в закритих утеплених стоянках торгових центрів не поліпшить його стан.

 

 Що не можна робити з автомобілем взимку? - Фото №21Позвонить сейчас