Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто?
Меню
  • Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №2
  • Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто?

Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №7Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №8Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №9Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №10Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Іноді, з нами трапляються неприємності, від цього, на жаль, нікуди не подінешся. Однією з таких неприємностей для автолюбителів можна назвати втрату техпаспорта. Але, навіть в такій неприємній ситуації, все ж, не варто занадто панікувати так, як відновити техпаспорт на машину в Україні досить просто і швидко. Тим більше, що останнім часом, в принципі, система в реєстраційно-екзаменаційному відділі Поліції по відновленню документів на автомобіль вельми спростилася.

З іншого боку, не потрібно панікувати і відразу мчати відновлювати втрачені документи на машину. Цілком можливо, що техпаспорт на автомобіль буде знайдений і його повернуть за певну винагороду, а можливо і за просте «людське дякую». Навіть, якщо техпаспорт на авто було викрадено, наприклад, разом з гаманцем, цілком можливо, що його підкинуть в вашу поштову скриньку або викинуть у дворі. Загалом, щоб не робити зайвих рухів тіла, краще почекати деякий час. Якщо ж ніякої інформації з приводу знайденого техпаспорта протягом двох-чотирьох днів не надходило, то вам пряма дорога в поліцію, де необхідно буде написати відповідну заяву про крадіжку або втрату техпаспорта. У поліції повинні видати довідку про порушення кримінальної справи або про відмову від неї. Після отримання довідки, ви можете вирушати до МРЕВ.

Як відновити реєстраційний документ на авто в Україні?

Щоб відновити техпаспорт вам знадобиться наступний пакет документів:

  • Паспорт власника автомобіля або особи, на якого оформлена довіреність;
  • Ідентифікаційний код;
  • Облікова картка на транспортний засіб, паспорт на який був втрачений або викрадений;
  • Поліс ОСЦПВ (обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності). Якщо такого немає або його термін дії закінчився, доведеться купити. Без даного поліса відновлення техпаспорта в Україні – неможливо;
  • Довідка з поліції про відмову, або щодо порушення кримінальної справи;
  • Заява на отримання дубліката техпаспорта замість втраченого або викраденого;
  • Квитанція про сплату транспортного збору за 2010 рік. Якщо такої квитанції у Вас немає, доведеться сплатити ТЗ за новою.

Це основний пакет документів, необхідних для відновлення і/або заміни техпаспорта на авто в Україні. Не забудьте, зробити ксерокопії всіх вище перерахованих документів.

Якщо ви придбали автомобіль за дорученням, звичайно, необхідно ще взяти оригінал та ксерокопію цієї самої довіреності, в якій обумовлено, що ви маєте право здійснювати від імені власника автомобіля відповідні дії з документами.

Далі з цими документами належить податися до МРЕВ. Після огляду екпертом-криміналістом автомобіля і оплати всіх послуг, ви отримаєте тимчасовий техпаспорт, дійсний протягом трьох місяців. По закінченню зазначеного терміну вам дадуть дублікат втраченого техпаспорта. Ось, коротко саме так виглядає процедура, відновлення техпаспорта на автомобіль. Якщо вас цікавить питання скільки коштує відновити техпаспорт, то загальна сума всіх квитанцій про оплату послуг МРЕВ складе близько шестисот гривень.

Можна, звичайно, і купити техпаспорт на авто в Україні. Це позбавить від необхідності їздити в МРЕВ і витрачати цілий день на всілякі процедури, пов’язані з відновленням техпаспорта. Але сума витрат тоді значно зросте, ви повинні бути готовим до цього.

Є і ще один варіант вирішення питання з крадіжкою або втратою техпаспорта. Якщо Ви вирішили продати автомобіль, і раптом виникла така несподівана проблема, то компанія EXPRESS VYKUP в короткі терміни викупить ваш автомобіль і без наявності техпаспорта. Якщо у вас є техпаспорт, але з якоїсь причини не плануєте проводити перереєстрацію свого автомобіля, то ми цілком можемо купити авто за техпаспортом в Україні. Для цього потрібно лише залишити заявку на сайті і наш експерт зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

 

 Що робити, при втраті техпаспорта, або, як відновити техпаспорт на авто? - Фото №21Позвонить сейчас