Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення?
Меню
  • Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №2
  • Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення?

Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №7Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №8Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №9Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №10Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Відповідно до законодавства України 22.02.2019 в 24:00 закінчився термін пільгового розмитнення автомобілів, які перебувають на іноземній реєстрації.  Пільговий період надавав можливість власникам таких транспортних засобів їх розмитнити за 50% від суми акцизного збору. Щоб пройти митне очищення було необхідно подати документи до 00:00 годин 23.02.19.  Всі автовласники, які подали документи, змогли скористатися перевагами пільгового періоду. Якщо представники митниці не встигли видати новий техпаспорт, це здійснювалося в наступні дні.

Щоб розмитнити автомобіль на Єврономер, було необхідно надати наступні документи:

  • внутрішній і закордонний паспорт нового володаря;
  • техпаспорт транспортного засобу;
  • документ, що підтверджує право власності;
  • документ, що підтверджує зняття авто з обліку.

 

Які штрафи передбачені в новому законодавстві?

 

За порушення законів передбачені різні штрафи.  Якщо людина, яка ввезла автотранспортний засіб, передала його в розпорядження іншій або використовує в комерційних цілях, заплатити знадобиться 34 тис. гривень.  Це стосується і разукомплектації.

Людина, що отримала у володіння або розпорядження транспортний засіб на іноземних номерах, вирішить його використовувати особисто або в комерційних цілях, також буде оштрафована.  У перший раз складе 8,5 тис. гривень, в наступний – 17 тис. гривень. Можливо також вилучення транспортного засобу та позбавлення на рік прав.

Якщо будуть порушені правила тимчасового ввезення або транзиту, передбачений штраф, розмір якого залежить від кількості днів незаконного перебування на території України транспортного засобу з іноземною реєстрацією.  За один день такого перебування знадобиться заплатити 170 гривень, а за три – 850 гривень. За місяць незаконного знаходження потрібно заплатити 170 тис. гривень. Такий автомобіль, до того ж, може бути конфіскований.

Що робити далі?

 

Якщо власник автомобіля на єврономерах не встиг подати документи для його розмитнення за пільговим акцизом, у нього є час до 25 травня 2019 роки пройти митні процедури, заплативши збір в повному розмірі.

Якщо зважаючи на вік транспортного засобу або об’єму його двигуна акциз є занадто високим і робить розмитнення недоцільним, існує кілька варіантів.  Автовласник машини на єврономерах може її вивести протягом даного часу за межі країни і постаратися продати. Також можна не витрачатися на дорогу і продати транспортний засіб на запчастини безпосередньо в Україні.

Щоб уникнути штрафу важливо дотримуватися норм нового закону, який був прийнятий восени минулого року.  Після 25 травня поточного року автомобілі на єврономерах зупинятимуть з метою перевірки законності перебування на території країни.  Тому кожному власнику такої машини важливо найближчим часом прийняти для себе рішення, яким чином поступити, щоб не платити штрафи.



Що робити власникам евроблях після закінчення періоду пільговою розмитнення? - Фото №21Позвонить сейчас