Меню
  • Що робити, якщо ви потрапили в ДТП?
  • Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що робити, якщо ви потрапили в ДТП?

Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №6Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №7Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №8Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №9Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Будь-яка поїздка на автомобілі може обернутися аварією.  Навіть якщо ви обережні на дорозі, це нічого не означає. Інші учасники руху можуть не впоратися з керуванням або забути про елементарні правила.  Ситуація неприємна, але її потрібно вирішувати. Що робити, якщо ви потрапили в ДТП? Основні кроки такі:

  1. Зупиніть машину, перевірте можливість витоку палива, включіть аварійні сигнали і виставте знак (15 м від місця події в населеному пункті, 30 м – на заміській трасі).
  2. Перевірте, чи є постраждалі.  При необхідності викличте бригаду швидкої допомоги.  Якщо швидка з якихось причин не може доїхати до місця, то дозволяється самостійно відвезти людину в лікарню.
  3. Повідомте про ДТП в автоінспекцію і страхову компанію.  Після збору необхідної інформації диспетчер відправить на місце події інспекторів.  Для визначення страхового випадку до вас можуть виїхати аварійні комісари. Вони складають схему ДТП.

Такі початкові дії відразу після аварії.  Не їдьте з місця події (крім випадків транспортування потерпілого).

Що робити, якщо ви потрапили в ДТП: дії до та після приїзду автоінспекції

До приїзду дорожньої поліції не приймайте алкоголь.  Шукайте свідків, перегляньте місцевість на наявність камер спостереження.  Зробіть фото аварії з усіх ракурсів.

Після приїзду автоінспекції стежте за оформленням документів, схеми аварії.  Надайте письмові свідчення в зрозумілій формі, виключаючи двозначні вирази.

Вивчіть протокол, ознайомтеся зі схемою ДТП.  В останній повинні бути враховані всі нюанси: відсутність / наявність світлофора, дорожніх знаків, розмітки.  Також перевірте опис погодних умов, видимості, стану дорожнього покриття. При незгоді з певними пунктами вкажіть свої зауваження.  Далі – звернення в страхову компанію і безпосередньо суд.

Якщо ви не хочете відновлювати машину після аварії, можете її продати.  Для цього скористайтеся послугою викупу авто в Києві. Зверніться в компанію Express Vykup.  Фахівці оцінять стан машини і призначать ціну. Якщо вартість влаштує – укладайте договір і отримуйте гроші.  Автовикуп оформляється протягом декількох годин.