Меню
  • Що таке автоломбард
  • Що таке автоломбард - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що таке автоломбард

Що таке автоломбард - Фото №6Що таке автоломбард - Фото №7Що таке автоломбард - Фото №8Що таке автоломбард - Фото №9Що таке автоломбард - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Послуги ломбарду дозволяють швидко отримати невелику суму грошей під заставу цінних речей. Закласти можна ювелірні прикраси, побутову техніку та інше, що має цінність. Аналогічно можна отримати гроші під заставу автомобіля, якщо звернутися в автоломбард. З огляду на високу вартість транспорту, звернувшись сюди можна отримати велику суму. Автоломбарди пропонують приблизно 60-70% від вартості авто під низьку процентну ставку, в порівнянні з відкриттям кредиту в фінансових структурах. Оскільки автомобіль виступає в ролі застави, автоломбард не вимагає поручителів і довідок про доходи. Отже, процедура оформлення договору між компанією та власником авто максимально спрощена. Тому сьогодні це один з найшвидших способів отримати велику суму грошей в користування на необмежений термін.

Умови співпраці

Щоб здати в ломбард авто, необхідно з’явитися в офісі компанії для його експертної оцінки. Фахівці встановлюють реальну ринкову вартість, пропонуючи власнику до 70% від суми в залежності від того, наскільки добрим виявиться технічний стан авто. Після отримання грошей клієнт залишає свій автомобіль на стоянці ломбарду. Кожна компанія, яка пропонує такі послуги, гарантує збереження машини в цілісності, а тому багато хто має криті стоянки. Але якщо клієнт не згоден залишати машину, бажаючи експлуатувати далі її надалі, деякі автоломбарди пропонують і таку послугу. Вона означає зменшення кредиту приблизно на 20% (за домовленістю). Це свого роду страховка на той випадок, якщо клієнт не зможе погасити заборгованість та пошкодить машину під час експлуатації.

Переваги автоломбарду

Звертаючись до ломбарду машин, кожен може швидко отримати гроші. Для цього, крім самого автомобіля, необхідно надати його техпаспорт, а також паспорт з ІПН власника. Не зважаючи на те, що отримати повну ринкову вартість авто в автоломбарді не вийде, є й перевага – машину не потрібно продавати. Після погашення заборгованості, клієнт отримує свій транспорт назад. Ще однією важливою перевагою є те, що працює автоломбард цілодобово, а гроші можна отримати навіть вночі. Тому кожен, хто має автомобіль, завжди може розраховувати на отримання великої суми, залишивши його під заставу в найближчому автоломбарді.