Меню
  • Що таке комісійний майданчик
  • Що таке комісійний майданчик - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що таке комісійний майданчик

Що таке комісійний майданчик - Фото №6Що таке комісійний майданчик - Фото №7Що таке комісійний майданчик - Фото №8Що таке комісійний майданчик - Фото №9Що таке комісійний майданчик - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

У великих містах складно продати стару машину, тому що вторинний ринок автомобілів переповнений пропозиціями. Через те, що попит нижчий за пропозицію, доводиться витрачати багато часу, щоб знайти покупця, готового заплатити за машину необхідну суму. Як правило, публікація оголошень на спеціалізованих інтернет-ресурсах в більшості випадків ефективна, якщо транспорт пропонується за найвигіднішою вартістю. Якщо ж власник бажає отримати за автомобіль реальну ринкову ціну, то необхідно мати талант переконання, який є далеко не у всіх. Тому багато хто вирішує звернутися на спеціальні майданчики для продажу авто. Їх називають комісійними, і вони не мають нічого спільного з компаніями, що пропонують автовикуп. Розглянемо детально, як у такий спосіб продають машини.

Як працюють майданчики

Комісійні авто майданчики працюють на таких самих умовах, як і звичайні комісійні магазини. З метою продати машину, клієнт приганяє її на майданчик компанії, що пропонує такі послуги, та залишає авто там. Фахівці займаються його продажем, а з кожної успішної операції утримують певний відсоток за свої послуги. Цей відсоток за погодженням з власником авто може бути включений у вартість машини. Процентний розмір комісії у кожної компанії індивідуальний, але не рекомендується працювати з організаціями, у яких він занадто знижений, оскільки в цьому сегменті автомобільного ринку працює багато шахраїв.

Весь період продажу машина знаходиться на майданчику, куди й приїжджають потенційні клієнти, щоб оцінити її технічний стан. Кожний комісійний майданчик авто зобов’язується зберегти в тому ж стані, в якому його отримали його від власника. Для спокою клієнтів майданчики обладнуються відеокамерами, до яких можна отримати доступ через інтернет, щоб переконатися, що з машиною все в порядку.

Переваги комісійних майданчиків

Перше, що варто відзначити, це економія часу. Оскільки комісійний продаж авто виконується в досить короткі терміни, звернення в подібні компанії дозволяє швидко отримати гроші, не звертаючись в газети або на сайти. Завдяки тому, що машина знаходиться на майданчику і показують її працівники компанії, власник заощаджує масу часу, що неможливо у випадку, якщо йому доводиться самостійно показувати своє авто потенційним покупцям. Звернення на комісійний майданчик гарантує безпеку угоди й юридичну чистоту.