Меню
  • Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто
  • Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто

Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №6Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №7Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №8Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №9Що треба перевірити, якщо ви збираєтеся в далеку дорогу на авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо у вас старенький автомобіль, а планується тривала поїздка, рекомендується скористатися послугами компанії, що пропонує автовикуп в Києві, швидко продати свій автомобіль та купити новий або старий, але надійний. Однак навіть надійна машина не гарантує відсутність проблем при тривалих поїздках. Тому перед відправкою рекомендується перевірити деякі автомобільні системи. Це знизить ймовірність зламатися в дорозі та поліпшить рівень безпеки.

Що перевірити в першу чергу

Перше, що слід перевірити, – це стан коліс. Не рекомендуються тривалі поїздки, якщо глибина протектора менше 3 міліметрів. Також бажано виконати їх балансування, щоб автомобіль споживав менше палива. В обов’язковому порядку слід перевірити тиск в шинах, оскільки якщо він недостатній, це призведе до підвищеної витрати палива. Не варто забувати про гальмівну систему, від коректної роботи якої залежить рівень безпеки авто. Якщо колодки зношені на 50%, рекомендується їх замінити. Кращий спосіб провести якісну діагностику даної системи – скористатися послугами СТО, які мають спеціальний стенд для перевірки гальм.

Перед тривалою поїздкою обов’язково необхідно перевірити рівень технічних рідин. Йдеться про моторне масло й охолоджуючу рідину. Якщо пробіг або термін експлуатації вже близький до планової заміни масла, то краще це зробити перед тривалою поїздкою. Особливо це актуально для АКПП, яка чутлива до якості мастильного матеріалу. Щоб поліпшити параметри горючої суміші, рекомендується змінити повітряний фільтр, щоб виключити потрапляння в камеру згоряння сторонніх домішок разом з повітрям.

Що ще перевірити

Щоб далека поїздка пройшла з комфортом, слід приділити увагу наступним деталям:

  • заправити кондиціонер фреоном, якщо тиск в системі низький;
  • перевірити ремені безпеки;
  • встановити нові склоочисники, якщо з останньої заміни пройшло 5-6 місяців;
  • перевірити ручне гальмо та відремонтувати, якщо воно не працює;
  • виконати діагностику підвіски з подальшим обслуговуванням.

Також не варто забувати, що в дорозі може статися незначний збій, який можна усунути самостійно. Тому з собою необхідно мати домкрат, набір гайкових ключів, викрутки, запасні лампи, насос і знак аварійної зупинки.