Меню
  • Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон
  • Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон

Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №6Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №7Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №8Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №9Що треба знати водіям, які виїжджають на авто за кордон - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Виїжджаючи за кордон, в першу чергу необхідно потурбуватися про хороший технічний стан автомобіля, оскільки ремонт на зарубіжних станціях технічного обслуговування обійдеться дорого. Тому деякі наважуються навіть змінити старе авто на нове. Зробити це швидко та вигідно дозволяє автовикуп в Києві. Співпрацюючи з компанією, що пропонує такі послуги, власник авто втрачає від 5 до 15% від ринкової вартості машини, але це цілком виправдано тим, що угода купівлі продажу можлива протягом години. А тому, в той же день можна придбати інший, більш надійний автомобіль, або купити новий транспортний засіб в автосалоні. Крім надійного автомобіля, щоб виїхати за кордон, слід підготувати пакет документів і запам’ятати умови, яких необхідно дотримуватися при пересуванні в інших країнах.

Що слід знати

Перше, що слід врахувати в тому випадку, якщо автомобіль був придбаний в кредит, а заборгованість по ньому ще не виплачена, – це необхідність отримання дозволу на виїзд від компанії, що надала кредит на покупку машини. Якщо ж виїзд планується не на своєму транспорті, то на кордоні доведеться надати нотаріально завірене доручення від власника авто на право керування ним. Обидва документи рекомендується перевести на англійську мову, щоб не виникло непорозумінь при перетині кордону. Далі слід підготувати стандартний набір документів:

  • технічний паспорт на автомобіль;
  • водійське посвідчення міжнародного зразка;
  • “Зелену карту”.

Без Зеленої карти в’їзд на територію ЄС заборонений, оскільки вона виступає в ролі страхового поліса.

Правила пересування за кордоном

Експлуатація автомобіля за кордоном неприпустима при наявності тріщин на фарах або склі. Згідно до вимог ЕС, забороняється тонування передніх бокових і лобового скла. Також перед поїздкою варто ліквідувати механічні пошкодження на поверхні кузова. Наявність всіх цих проблем в конструкції автомобіля може стати причиною відмови на в’їзд в будь-яку країну ЄС. Варто пам’ятати, що в деяких зарубіжних країнах дороги платні. Зокрема, автомагістралі в країнах ЄС рідко бувають безкоштовними, а тому при перетині їх межі доведеться заплатити дорожній збір. За недотримання швидкісного режиму в європейських державах передбачені великі штрафи. Тому максимальна швидкість по автомагістралі не повинна перевищувати 130 км/год, а в населених пунктах – до 50 км/год.