Меню
  • Штрафи за перевезення дітей без автокрісел
  • Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Штрафи за перевезення дітей без автокрісел

Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №6Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №7Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №8Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №9Штрафи за перевезення дітей без автокрісел - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

20 листопада 2019 року набрав чинності закон, що діє на території України.  Він встановлює відповідальність водіїв за перевезення дітей без автокрісел. Це спровокувало масу суперечок.  З одного боку, рішення правильне. Безпека маленьких пасажирів повинна бути на першому місці. З іншого – з’явилися непередбачувані труднощі при замовленні таксі.  Перевізники не хочуть виїжджати на виклик, якщо серед пасажирів є діти. Це обумовлено штрафами, які накладаються на водіїв.

Насправді перевозити дітей до 12 років або зростом до 145 см без використання спеціальних пристроїв було заборонено і раніше.  Але при порушенні пункту закону не передбачалася відповідальність. Тепер же недолік виправлений. При невиконанні вимог на водія накладається штраф у розмірі 510 грн.  За повторне порушення протягом року сума підвищується до 850 грн.

Доповнення до чинного законодавства

Крім заборони на перевезення дітей до 12 років без спеціального пристрою передбачені й інші зміни.  Вони теж караються штрафними санкціями. Заборонено перевозити дітей і підлітків до 16 років в кузові вантажного автомобіля.  Не можна рухатися з організованою групою дітей в темний час доби.

За даними, наданими ВООЗ, установка дитячих автокрісел зменшує ймовірність смерті немовлят на 70%, дітей старшого віку – на 54 – 80%.  Щорічно в аваріях гине близько 3 500 осіб. Багато з них – діти. За статистикою на території України автокрісла використовуються тільки в 12% випадків.  Для порівняння: в Чехії, Естонії, Німеччини цей показник досягає 100%. Чималу роль відіграють штрафи в розмірі 35 – 400 євро.

Не влаштовують закони – продавайте авто

Якщо вас не влаштовують зміни в законодавстві, ви можете продати машину.  Для цього не обов’язково шукати самостійно клієнтів. При зверненні в компанію Express Vykup ви:

  1.  Оформіть угоду в той же день.
  2.  Отримайте суму відповідно до договору.
  3.  Забудете про проблеми з пошуком покупців.

Для викупу авто в Києві необхідно надати транспортний засіб для оцінки його стану.  Експерти вкажуть суму, подальше рішення залишається за вами. Але пам’ятайте, що послуга автовикуп виключає тривале очікування продажу.