Меню
  • Шипована гума — чи потрібна вона в місті?
  • Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Шипована гума — чи потрібна вона в місті?

Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №6Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №7Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №8Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №9Шипована гума — чи потрібна вона в місті? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Основна мета при заміні літньої гуми на шиповану — керований автомобіль на засніженій або обледенілій трасі. Завдяки гарному зчепленню водій впевненіше відчуває себе на дорозі, йому не доведеться обмежуватися мінімальною швидкістю. Шипована гума необхідна для жителів сіл. Але так вона потрібна для їзди в умовах міста або краще віддати перевагу «липучці»?

Особливість в тому, що шипи не завжди відіграють позитивну роль. Все частіше автомобілісти з великих міст відмовляються від такої гуми. Це обумовлено:

  1. Регулярним прибиранням снігу з доріг.
  2. Збільшенням гальмівного шляху при їзді по чистій трасі.
  3. Незручністю експлуатації гуми в міжсезоння. 

Не варто забувати про шкоду, яку наносять шипи і без того розбитим дорогам. Зважаючи оперативне прибирання снігу навіть в негоду асфальт залишається чистим. Це підвищує негативний вплив шипів, які врізаються в покриття. 

Чи варто відмовлятися від шипованої гуми в місті?

Відмова від шипованої гуми при їзді по міжміським трасам або в гірській місцевості навіть не обговорюється. Але чи варто міняти пріоритети, якщо рух обмежується центральними вуличками? Тут кожен водій приймає рішення самостійно в залежності від уподобань і досвіду. Попри часте прибирання снігу, можливі непередбачені ситуації. Наприклад, коли зранку йде дощ, а ввечері калюжі покриваються льодом. У такому разі шипи врятують життя і водієві, і пішоходам. 

Що стосується новачків, щоб уникнути аварій їм краще користуватися перевіреними методами. До них відноситься шипована зимова гума, яка являє собою один із сегментів системи безпеки на дорогах. Один невірний рух, і машину може занести на слизькій трасі. Краще не ризикувати, щоб зберегти життя собі і оточуючим. 

Продаж авто з шипованої гумою і без неї

Якщо ви задумалися про продаж машини, скористайтеся послугою автовикупу. Не важливо, є у комплекті шипована гума чи ні. Компанія Express Vykup набуває авто різних марок, моделей в різному технічному стані. Угода оформлюється протягом одного дня, що дозволить швидко отримати гроші. При викупі авто у Києві машина оцінюється експертами, і за неї призначається адекватна вартість.