Скручений пробіг – як захистити себе?
Меню
  • Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №2
  • Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Скручений пробіг – як захистити себе?

Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №7Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №8Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №9Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №10Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Скручувати пробіг перед продажем автомобіля вже стало своєрідною традицією у недобросовісних перекупників авто. Іноді, цим не нехтують і престижні, на перший погляд, автомайданчики. Для чого це робиться і як не потрапити в подібну ситуацію?

Причини скручування пробігу авто

На перший погляд, тут все зрозуміло: чим більший пробіг, тим більш зношена машина, але проблема не тільки в цьому. Іноді, пробіг скручують і в іншу сторону, так як після 100-110 тис. км. потрібно проходити ТО. Багато власників на цьому етапі експлуатації вважають за краще продати його, щоб не брати на себе додаткові витрати. «Винахідливі» перекупки накручують зайві кілька десятків тисяч км. і запевняють покупців, що авто вже пройшло ТО, яке, ясна річ, ніхто і не збирався проходити.

Способи скручування пробігу

Одометри (прилади, які показують на панелі приладів пройдений кілометраж) бувають 3-х типів:

– механічний;

– електричний;

– комбінований (електромеханічний).

Показники механічного одометра коригуються від’єднанням троса спідометра від коробки передач. Після цього, одометр накручується проти годинникової стрілки на потрібне значення.

Електронний одометр потрібно програмно зламувати бортовий комп’ютер. Це досить трудомісткий процес і, більше того, дуже часто дані дублюються на спеціальному чіпі в ключі запалювання.

Комбіновані одометри для зменшення показань потрібно розібрати і роз’єднати шестерні рахункового механізму.

Як розпізнати скручений пробіг

Викрити продавця в обмані можна кількома способами: непрямими і явними.

До непрямих відноситься занадто занедбаний внутрішній стан (оббивка салону, сидінь, керма, педалей) і зовнішній (корозія, гниль) стан авто для зазначеного кілометражу. Також, вас повинні насторожити нові гальмівні колодки (зазвичай змінюються на 80-100 тис. км.), пояс ГРМ (потребує заміни на 100 тис. км.), або інші деталі на відносно новому авто.

До явних ознак відноситься пошкодження кріплення одометра, нерівність цифр (в разі механічного одометра), сліди розтину приладовій панелі або помилки в бортовому комп’ютері. Перевірте книжку історії технічного обслуговування, якщо така є.

Пробіг практично всіх американських машин можна дізнатися через базу Autocheck. Для цього потрібно просто ввести його VIN код.

На завершення, додамо, що компанія Express Vykup не приймає на автовикуп транспортні засоби зі скрученим пробігом, зміненим серійним номером або іншими порушеннями.Скручений пробіг – як захистити себе? - Фото №21Позвонить сейчас