Меню
  • Сучасні тенденції продажу бу автомобілів
  • Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Сучасні тенденції продажу бу автомобілів

Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №6Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №7Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №8Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №9Сучасні тенденції продажу бу автомобілів - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

З кожним роком в Україні стає складніше продати старий автомобіль.  Сучасні тенденції ведуть до того, що багато хто воліє пригнати вживане авто з-за кордону, замість того, щоб купувати на внутрішньому ринку.  При цьому не бентежить навіть більш висока вартість, так як машини без пробігу по Україні часто знаходяться в кращому технічному стані і цілком виправдовують вартість доставки і розмитнення.  А з огляду на те, що широкий перелік моделей обходиться навіть дешевше, ніж в Україні, не дивно, що попит на старі авто на внутрішньому ринку помітно впав. Цьому сприяв закон про обов’язкове розмитненні товарів, що ввозяться в країну машин і надання пільгового періоду на реєстрацію зі знижкою.  Це викликало справжній ажіотаж, так як багато хто прагне встигнути купити автомобіль в Європі і розмитнити його за пільговою вартістю. Це обумовлено тим, що після закінчення пільгового періоду багато моделей стане не вигідно купувати в Європі.

Які авто купують на вторинному ринку

Очікується, що після закінчення пільгового періоду потік старих автомобілів з Європи помітно скоротиться, але вартість машин на внутрішньому ринку все одно не підвищиться, через перевищення пропозиції над попитом.  Сьогодні ж великою популярністю користуються такі моделі:

  • Volkswagen Passat;
  • Renault Logan;
  • Volkswagen Golf;
  • Skoda Octavia;
  • Peugeot 408;
  • Audi A6;
  • Opel Zafira і ін.

Як видно зі списку, переважають машини німецького виробництва.  Це обумовлено їх надійністю і можливістю дістати більш дешеві запчастини, так як деякі оригінальні комплектуючі до даних маркам виробляються в Україні.  Не менш популярні автомобілі японського та корейського виробництва, призначені для європейського ринку. Не маючи пробігу по Україні, вони теж можуть похвалитися високим попитом.

Що робити, якщо машина не продається

З огляду на зниження попиту на старі автомобілі через переповненість ринку, очікується безліч труднощів, пов’язаних з пошуком покупця.  На цьому тлі виграють компанії, що пропонують автовикуп. Особливо це відчутно в Києві, де відзначається найбільший автомобільний трафік.  Як правило, такими компаніями скупка авто виконується за цінами, нижчими за ринкові. Але вони завжди готові викупити автомобіль: в будь-який час і в будь-якому стані.  Не виключено, що не проданий сьогодні старий автомобіль в недалекому майбутньому подешевшає і продати його буде складніше. Тому часто саме автовикуп стає кращим варіантом.