Меню
  • Техогляд для особистих авто в Україні
  • Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Техогляд для особистих авто в Україні

Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №6Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №7Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №8Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №9Техогляд для особистих авто в Україні - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Техогляд автомобіля включає в себе ряд заходів, спрямованих на діагностику та виявлення проблем в його комплектуючих. В процесі діагностики виявляється некоректна робота автомобільних систем, а власнику транспортного засобу дається певний термін для усунення всіх виявлених дефектів. Завдяки щорічному техогляду, підтримується задовільний рівень безпеки на дорогах, оскільки число автомобілів в поганому технічному стані зведено до мінімуму. Якщо у автомобіля прострочений термін техогляду, то перший же пост автоінспекції випише штраф, а при повторній зупинці власник авто позбавляється права керування транспортними засобами на строк від 6 до 12 місяців. Однак такі правила поширюються не на всі види транспортних засобів.

Техогляд для особистих авто

Проходження щорічного технічного огляду в Україні скасували для особистих автомобілів ще в 2011 році. Тепер відповідальність за технічний стан автомобіля несе його власник. Тому, при виявленні автоінспекцією на дорозі технічних несправностей, власнику транспортного засобу виписується штраф. Якщо в зазначений термін несправність була усунена, після чого автомобіль знову потрапив під перевірку автоінспекції, то водія можуть позбавити права керування транспортними засобами. Через це, щорічно проводити діагностику свого автомобіля на предмет виявлення технічних проблем, в інтересах кожного. А якщо автомобіль вже старий, та проблеми з комплектуючими часто дають про себе знати, можна швидко його продати, скориставшись автовикупом в Києві. Додавши до отриманих грошей необхідну суму, можна купити новий автомобіль, а це гарантія, що протягом трьох-п’яти років не буде серйозних технічних проблем.

Кому необхідно проводити техогляд

Не зважаючи на скасування техогляду в Україні, це торкнулося тільки особистих легкових автомобілів. Решта всіх категорій авто, як і раніше, зобов’язані щорічно проходити техогляд. До них відносяться:

  • транспортні засоби, призначені для перевезення особливо небезпечного вантажу;
  • всі без винятку вантажні автомобілі;
  • легкові машини, що працюють в службі таксі;
  • автобуси;
  • пасажирські та вантажні мікроавтобуси;
  • легкові автомобілі, що використовуються в комерційних цілях.

Обов’язок проходити щорічний техогляд для цих категорій транспорту обумовлено ​​тим, що вантажівка або автобус в поганому технічному стані представляють набагато більшу небезпеку, ніж особистий легковий автомобіль.