Меню
  • Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального
  • Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального

Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №6Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №7Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №8Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №9Реальний термін експлуатації зимової гуми і його відмінності від номінального - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Термін експлуатації зимових шин обмежений, на що впливає сукупність кількох чинників.  До них відносяться: знос і старіння гуми в процесі використання, характер їзди, поступова зміна номінальних параметрів.  При цьому термін придатності і служби шиповану зимової гуми відрізняється від показників, передбачених для нешипованих шин.

Незалежно від встановленого виробником часового проміжку необхідно стежити за станом покришок, підбирати їх відповідно до умов експлуатації.  Часто при продажу власники надають комплект зимової гуми. Така практика – не рідкість в компанії Express Vykup, яка займається викупом авто в Києві.  Однак часом стан шин не викликає впевненості в їхній якості. Краще перестрахуватися і придбати нову гуму замість тієї, що отримана при оформленні автовикупу.

Що впливає на реальний термін експлуатації зимових шин?

Термін експлуатації зимової гуми трохи нижче в порівнянні з літньою.  І це незважаючи на візуальну схожість покришок. Справа в тому, що літня гума жорсткіше, а зимова – м’якше і еластичніша.  Відповідно, остання швидше зношується.

Також на термін використання впливають:

  • дотримання правил зберігання шин;
  • агресивний або спокійний стиль водіння;
  • склад гуми, заявлений виробником.

У дорогих (брендових) варіантах використовуються запатентовані компоненти.  Вони сповільнюють процес старіння гуми, збільшують її зносостійкість. В такому випадку зимові шини можуть прослужити 5 – 7 років.  Якщо ж використовувати дешеві китайські аналоги, то термін може скоротитися до 2 – 3 років.

При агресивному стилі водіння, різких стартах і активному гальмуванні збільшується знос шин.  У такому разі не можна впевнено заявити, скільки років служить зимова гума. Що стосується зберігання – навіть в ідеальних умовах має місце процес старіння.  Якщо ж правила не дотримуються, то гума швидко втрачає свої властивості.