ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні
Меню
  • ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №2
  • ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні

ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №7ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №8ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №9ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №10ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожен водій хоче їздити по дорогах швидко та комфортно. Однак в міських умовах на перший план виходять малолітражні автомобілі, рейтинг яких жителі України вивчають щороку. Це обумовлено надзвичайною популярністю таких автомобілів через їх маневреність, невеликі розміри та економію пального при пересуванні в міських умовах.

Якщо ви хочете купити маленьку машину за рахунок продажу старого автомобіля, зробити це можна звернувшись в компанію по Автовикупу в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. Такі фірми викуповують транспортні засоби практично в будь-якому стані, дозволяючи при цьому отримати гідну плату за авто за його ринковою вартістю.

Також ви можете придбати автомобіль за схемою Trade-In, обмінявши своє старе авто на б/у малолітражку з доплатою. Але щоб покупка виправдала себе, вам слід підібрати таке авто, яке прослужить досить довго навіть з урахуванням статусу “був у використанні”.

Як вибирати автомобіль і на що звертати увагу

Найнадійніші малолітражки представлені широким переліком моделей, серед яких виділяється Ford Fiesta. Однак вам не слід поспішати й відразу купувати цей автомобіль, оскільки обов’язково необхідно приділити увагу технічному стану транспортного засобу. Річ у тім, що якщо попередній власник погано доглядав за машиною, то нерідко її слабким місцем виявляється витік масла з двигуна. Також можуть виникати проблеми з електронікою або пластиком в салоні, оскільки в останнього досить часто з’являються скрипи через недостатню якість використаних матеріалів.

Другим кандидатом вважається Volkswagen Polo IV. Якщо розглядати дизайн даного транспортного засобу, він виявиться доволі посереднім. Однак ситуація повністю змінюється, якщо вивчити технічну сторону машини. Якщо вас цікавлять спеціальні марки або моделі, наприклад, маленькі машини для жінок, Volkswagen Polo IV — один з найбільш “правильних” автомобілів. Це дуже популярний та надійний кандидат для придбання як для початківців, так і для людей, яким важлива комфортна та впевнена їзда в міських умовах.

Малолітражки ТОП 10: лідери рейтингу

Якщо вас не зацікавили попередні дві моделі авто, зверніть увагу на наступні малолітражки:

  • Opel Corsa D;
  • Daewoo Matiz;
  • Hyundai i10;
  • Peugeot 107;
  • Kia Picanto;
  • Citroen C1;
  • Chery QQ;
  • Fiat 5000.

До даних автомобілів можна ставитися по-різному, але перераховані моделі заслужено займають своє місце в рейтингу. Якщо справа стосується щоденного використання — це кращі варіанти в плані зручності та економії палива.ТОП-10 найпопулярніших малолітражок з пробігом в Україні - Фото №21Позвонить сейчас