Меню
  • ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків
  • ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків

ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №6ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №7ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №8ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №9ТОП-5 найбільш надійних позашляховиків - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Позашляховик відрізняється збільшеною прохідністю, що дозволяє використовувати його при їзді по заміських трасах і лісогосподарським смугах. Але не кожен автомобіль викликає захоплені відгуки власників. Зверніть увагу на 5 найнадійніших позашляховиків, які показали себе при експлуатації з позитивної сторони. У рейтингу враховувалися різні критерії, включаючи думку автомобілістів, характер ремонту, частоту ламання певних вузлів і механізмів. У ТОП-5 увійшли: 

  1. Toyota Land Cruiser.
  2. Nissan Patrol.
  3. Mitsubishi Pajero.
  4. Mercedes-Benz G-Class
  5. Suzuki Grand Vitara.

Автопром випускає моделі підвищеної прохідності, які ідеальні в умовах бездоріжжя. Вони невибагливі і безвідмовні. Завдяки якісній збірці навіть старі машини виглядають на належному рівні. Параметри зазначених позашляховиків оптимальні для подолання труднощів на дорогах. 

Рекомендації при покупці позашляховика

Як показує практика, надійні позашляховики без проблем експлуатуються протягом 10 років. По закінченні терміну виникає необхідність ремонту з-за природного зносу деталей. При купівлі вживаного позашляховика краще вибирати автомобіль віком 3 – 5 років. Ви встигнете повною мірою відчути його безвідмовність і виключіть витрати на масштабний ремонт. 

Не варто купувати машину, яка за 5 – 10 років пройшла понад 300 000 км. Чим більше пробіг, тим швидше почнуться проблеми з мотором. Перед покупкою обов’язково проведіть тест-драйв і відженіть машину в незалежний сервіс. Фахівці вкажуть на наявні недоліки, після чого можна приймати остаточне рішення. 

Поради при продажу авто

Придбання позашляховика — це серйозні вкладення. Якщо ви вирішили відмовитися від старої машини, щоб на руках була необхідна сума, скористайтесь автовикупом. Послуга популярна на території України, її надає компанія Express Vykup. Суть полягає в тому, що організація купляє вашу машину після проведення оцінки її стану. Не потрібно чекати, коли буде знайдений клієнт. При викупі авто в Києві ви відразу одержите гроші зручним способом.