ТОП-5 найбільш ненадійних авто
Меню
  • ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №2
  • ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-5 найбільш ненадійних авто

ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №7ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №8ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №9ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №10ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №12Loading...

Якщо ви вирішили придбати автомобіль, то напевно вже вивчали антирейтинги моделей, щоб випадково не купити поганий транспортний засіб. Якщо говорити чесно, то жодне авто не може бути ідеальним у всьому. Однак в окремих моделей, на жаль, деякі частини стають непридатними значно швидше і частіше, ніж у інших.

Чи варто купувати будь-який з наведених нижче автомобілів — ваш особистий вибір. Але звернути увагу на найчастіші проблеми цих транспортних засобів варто хоча б з тієї причини, що вони — не рідкість навіть для нових машин.

  • № 5. Останнє місце в антирейтингу посідає Volkswagen Atlas. У цього автомобіля вкрай тихий салон з відмінною шумоізоляцією та передбачено третій ряд сидінь, на яких можна насолоджуватися справжніми зручністю та комфортом. Однак власники даного транспортного засобу відзначали часті проблеми з клімат-контролем та скаржилися на керованість авто через занадто жорстку підвіску машини.
  • № 4. Передостаннє місце займає ще одна модель, яка страждає від проблем з клімат-контролем — Kia Cadenza. Але це не єдиний мінус транспортного засобу, оскільки проблеми були виявлені й у паливній системі. Ще в моделі відсутні функція екстреного гальмування та “богемна” обробка салону. Хочете їх отримати? Тоді звертайте увагу на топові комплектації, але тільки якщо готові віддати за них від $ 40 000.

Найбільш ненадійні автомобілі: трійка лідерів

  • № 3. Бронзову медаль в цьому антирейтингу отримує Chevrolet Silverado. У даній моделі відзначаються проблеми з вихлопною та паливною системами, а підвіска призначена швидше для фермерів: їзда на цьому пікапі по рівній дорозі вкрай дискомфортна.
  • № 2. Процес їзди на володарі срібної медалі в антирейтингу власники авто описують як жорсткий та нестабільний. Jaguar F-Pace впевнено посідає друге місце в рейтингу найбільш ненадійних ТС. Крім відсутності комфортного кермування, у моделі спостерігаються постійні проблеми з електронікою. Мультимедійний екран постійно пригальмовує під час роботи, що обтяжується слабкої шумоізоляцією салону.
  • № 1. Золоту медаль впевнено отримує Tesla Model X. Популяризація електрокарів — це добре, але власники цього автомобіля скаржаться на модель за низький рівень якості обробки салону, погано зібраний кузов та не якісну шумоізоляцію.

Останній пункт особливо цікавий, оскільки шуму від роботи двигуна немає в принципі, але салон все одно не можна назвати тихим. Окремої уваги заслуговує корисний простір машини: навіть в конфігурації на 7 місць, крісла другого ряду не складаються, що виключає наявність вільного простору в принципі.Позвонить сейчас