ТОП-5 найбільш ненадійних авто
Меню
  • ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №2
  • ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-5 найбільш ненадійних авто

ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №7ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №8ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №9ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №10ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо ви вирішили придбати автомобіль, то напевно вже вивчали антирейтинги моделей, щоб випадково не купити поганий транспортний засіб. Якщо говорити чесно, то жодне авто не може бути ідеальним у всьому. Однак в окремих моделей, на жаль, деякі частини стають непридатними значно швидше і частіше, ніж у інших.

Чи варто купувати будь-який з наведених нижче автомобілів — ваш особистий вибір. Але звернути увагу на найчастіші проблеми цих транспортних засобів варто хоча б з тієї причини, що вони — не рідкість навіть для нових машин.

  • № 5. Останнє місце в антирейтингу посідає Volkswagen Atlas. У цього автомобіля вкрай тихий салон з відмінною шумоізоляцією та передбачено третій ряд сидінь, на яких можна насолоджуватися справжніми зручністю та комфортом. Однак власники даного транспортного засобу відзначали часті проблеми з клімат-контролем та скаржилися на керованість авто через занадто жорстку підвіску машини.
  • № 4. Передостаннє місце займає ще одна модель, яка страждає від проблем з клімат-контролем — Kia Cadenza. Але це не єдиний мінус транспортного засобу, оскільки проблеми були виявлені й у паливній системі. Ще в моделі відсутні функція екстреного гальмування та “богемна” обробка салону. Хочете їх отримати? Тоді звертайте увагу на топові комплектації, але тільки якщо готові віддати за них від $ 40 000.

Найбільш ненадійні автомобілі: трійка лідерів

  • № 3. Бронзову медаль в цьому антирейтингу отримує Chevrolet Silverado. У даній моделі відзначаються проблеми з вихлопною та паливною системами, а підвіска призначена швидше для фермерів: їзда на цьому пікапі по рівній дорозі вкрай дискомфортна.
  • № 2. Процес їзди на володарі срібної медалі в антирейтингу власники авто описують як жорсткий та нестабільний. Jaguar F-Pace впевнено посідає друге місце в рейтингу найбільш ненадійних ТС. Крім відсутності комфортного кермування, у моделі спостерігаються постійні проблеми з електронікою. Мультимедійний екран постійно пригальмовує під час роботи, що обтяжується слабкої шумоізоляцією салону.
  • № 1. Золоту медаль впевнено отримує Tesla Model X. Популяризація електрокарів — це добре, але власники цього автомобіля скаржаться на модель за низький рівень якості обробки салону, погано зібраний кузов та не якісну шумоізоляцію.

Останній пункт особливо цікавий, оскільки шуму від роботи двигуна немає в принципі, але салон все одно не можна назвати тихим. Окремої уваги заслуговує корисний простір машини: навіть в конфігурації на 7 місць, крісла другого ряду не складаються, що виключає наявність вільного простору в принципі.ТОП-5 найбільш ненадійних авто - Фото №21Позвонить сейчас