Меню
  • ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто
  • ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто

ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №6ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №7ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №8ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №9ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Не кожен водій може дозволити собі авто преміум-класу. Але й недорогі машини добре показують себе при експлуатації. Бюджетні моделі позбавлені додаткових опцій, спрямованих на забезпечення максимального комфорту під час їзди. Однак дістатися до кінцевої точки можна і без надмірностей. 

Вам запропоновано ТОП-6 найбільш кращих недорогих авто. Серед них:

  1. Renault Logan.
  2. Hyundai Solaris.
  3. Kia Rio.
  4. Volkswagen Polo.
  5. Skoda Rapid.
  6. Chevrolet Aveo.

Багато моделі представлені в різних кузовах, що дозволить вибрати оптимальний варіант у відповідності з уподобаннями. Машини відносяться до бюджетних варіантів, не вимагають великих витрат при покупці. При необхідності ремонту для них легко знайти запчастини та механізми, при цьому ціна деталей прийнятна. 

Що враховувати при виборі недорогих автомобілів?

В першу чергу перед покупкою бюджетного авто зверніть увагу на його ціну. Вона не повинна бути завищеною або заниженою. У першому випадку ви переплатите просто за те, що так вирішив продавець. У другому можливі приховані проблеми з машиною, а тому колишній власник намагається швидше від неї позбутися. 

Приділіть увагу тим моделям, які пережили зміну кількох поколінь. З кожною новою реконструкцією вони вдосконалюються, що впливає на їх якість і експлуатаційні характеристики. Виробники позбавляються від слабких місць, виявлених у попередніх поколіннях. Вони покращують конструкції, що підвищує їх надійність і довговічність. 

Ви можете заощадити при покупці машини, знаючи про всі нюанси авторинку. Наприклад, в осінньо-зимовий період купівельна активність зменшується, і продавцям доводиться йти на поступки. 

Як швидко продати бюджетне авто?

Для швидкого продажу бюджетних моделей не обов’язково розміщувати оголошення в інтернеті або газетах. Компанія Express Vykup надає послуги з автовикупу, пропонуючи прийнятну ціну після огляду машини. Не важливо, в якому стані автомобіль. Організація приймає транспортні засоби навіть після аварії. Головне, що викуп авто в Києві здійснюється в короткі терміни. Ви витратите не більше 2 – 3 годин на оформлення угоди.