Меню
  • Топ машин, які можна продати без втрати вартості
  • Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Топ машин, які можна продати без втрати вартості

Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №6Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №7Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №8Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №9Топ машин, які можна продати без втрати вартості - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Топ машин, які можна продати без втрати вартості

Вибираючи автомобіль, люди не завжди розглядають його технічні характеристики та вартість. Деяких цікавить популярність марки та, зокрема, обраної моделі. Це обумовлено тим, що чим популярніше автомобіль, тим менше він втрачає в ціні під час експлуатації. Незалежно від марки та моделі, продати машину без втрати вартості неможливо. При виїзді з салону ціна нового автомобіля вже знижується. Однак є такі моделі, які навіть після трьох років експлуатації втрачають у вартості зовсім небагато, що в поєднанні з щорічною інфляцією дозволяє продати їх практично за ті ж гроші що й при покупці в салоні. Згідно з дослідженнями ринку, автомобілі корейського виробництва найменше падають в ціні, перебуваючи в доброму стані. На другому місці японський автопром, а третє утримують російські марки.

ТОП кращих машин

  • Mazda CX-5 через 3 роки експлуатації, цю модель можна продати за 89,69% від початкової вартості.
  • Renault Logan дешевшає всього на 11,62%, оскільки продати цю машину через три роки можна за 88,38% від вартості нового автомобіля.
  • Mazda 6 популярний седан після трирічної експлуатації можна сміливо пропонувати за 87,43% від початкової ціни.
  • Renault Sandero залишкова вартість цього авто складає 87,32%, що є гарним показником для моделі цього класу.
  • Mazda 3 даний автомобіль часто виставляється на продаж з залишковою вартістю 85,7%.
  • Hyundai Solaris не зважаючи на високу популярність, ця модель займає тільки шосту позицію, маючи залишкову вартість 85,22%.
  • Kia Rio дешевшає за три роки приблизно на 13,225%, його цілком реально продати за 84,78% від початкової суми.
  • Chevrolet Niva не важливо, що цей автомобіль займає останнє місце в рейтингу, маючи залишкову вартість 83,32%, головне, що він потрапив в ТОП.

Що впливає на рейтинг

Автомобілі Південної Кореї відрізняються найсучаснішим дизайном, японські надійністю, а Російські доступністю для всіх верств населення. Тому їх набагато рідше продають компаніям, що пропонують швидкий автовикуп в Києві. Виняток становлять автомобілі, випущені до 2000 року. Як правило, такі машини неохоче купують, а тому автовикуп практично єдиний спосіб продати таку машину, якщо в правилах компанії така покупка дозволена. Старі автомобілі європейських й американських виробників втрачають в ціні внаслідок того, що новими вони коштують дорожче, у порівнянні з першою трійкою лідерів. Тому їх власники, що знаходяться в пошуках покупця, готові виставити нижчу ціну.