Меню
  • Топ передньопривідних автомобілів
  • Топ передньопривідних автомобілів - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Топ передньопривідних автомобілів

Топ передньопривідних автомобілів - Фото №6Топ передньопривідних автомобілів - Фото №7Топ передньопривідних автомобілів - Фото №8Топ передньопривідних автомобілів - Фото №9Топ передньопривідних автомобілів - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Сучасний автомобільний ринок переважно складається з передньопривідних моделей. Це обумовлено тим, що наявні конструктивні недоліки передньопривідних авто сповна компенсуються перевагами, серед яких зменшена витрата палива та підвищена стійкість на дорозі. Не дивно, що вони практично повністю витіснили задньопривідні моделі, адже сьогодні практично всі бюджетні автомобілі мають передній привід. Як відомо, чим ширше асортимент продукції, тим складніше зробити вибір. Аналогічна ситуація з машинами. Щоб кожен міг звузити свій вибір, відразу розглядаючи кращі моделі, наведемо рейтинг передньопривідних авто від різних світових виробників.

Кращі передньопривідні автомобілі

Як правило, сьогодні кращі автомобілі на передньому приводі збирають в Японії і США:

  • Chevrolet Cruze LS – привабливий зовнішній вигляд, високий рівень безпеки та задовільне співвідношення якості з ціною. Автомобіль оснащений двигуном потужністю 136 к.с і об’ємом 1,8 літра. При такому обсязі витрата пального складає всього 7 літрів на 100 кілометрів.
  • Honda Accord LX в кузові седан вважається популярним сімейним автомобілем. Двигун об’ємом 2,4 літра розвиває потужність 177 к.с. Модель відрізняється високим рівнем безпеки та хорошою динамікою.
  • Toyota Camry – також популярний на ринку, як сімейний автомобіль середніх розмірів, виконаний в кузові седан. З особливостей варто відзначити 6-ступінчасту механічну коробку передач і двигун об’ємом 2,5 літра, що розвиває потужність 169 к.с. Модель має безліч додаткових опцій, які розширюють її функціонал.

Елегантне авто від корейського автопрому

Передньопривідні автомобілі корейського виробництва також входять до числа лідерів, поряд з японськими й американськими брендами. Прикладом є автомобіль Hyundai Sonata GLS, що має під капотом силовий агрегат потужністю 198 к.с. При обсязі 2,4 літра, мотор відрізняється високою економічністю. Машина оснащується як механічною, так і автоматичною коробкою передач. Стильний екстер’єр кузова з відмінними аеродинамічними властивостями надає автомобілю незвичайний вид. Це не єдині причини вибрати переднеприводную машину корейського виробництва, оскільки на додаток до всього, такі автомобілі наділені багатою комплектацією.