Меню
  • ТОП найнебезпечніших авто
  • ТОП найнебезпечніших авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

ТОП найнебезпечніших авто

ТОП найнебезпечніших авто - Фото №6ТОП найнебезпечніших авто - Фото №7ТОП найнебезпечніших авто - Фото №8ТОП найнебезпечніших авто - Фото №9ТОП найнебезпечніших авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При купівлі нового або вживаного автомобіля, люди в основному орієнтуються за ціною, рівнем комфорту і ходових якостей.  Рівень безпеки часто відсувається на четверте місце, тому що багато хто вважає, що ДТП може статися з ким завгодно, але тільки не з ним.  Але від цього ніхто не застрахований, а тому в першу чергу слід звертати увагу саме на рівень безпеки. Досить вивчити рейтинги найбезпечніших і небезпечних авто, щоб знайти оптимальну модель.  Це важливо, тому що після ДТП продати авто не проблема компанії, що пропонує автовикуп, а повернути життя водієві та пасажирам неможливо. Як правило, рівень безпеки залежить від конструкції авто, ефективності систем, призначених для захисту людей, і інших чинників.  Рейтинги будуються на підставі статистики смертності на кожен мільйон куплених автомобілів.

Рейтинг небезпечних авто

  • Nissan Sentra – основна причина небезпеки полягає в сильній деформації кузова під час зіткнення.
  • Nissan Titan – даний автомобіль схильний до перекидання, що і знижує його рівень безпеки.
  • Dodge Challenger – всі автомобілі даної моделі, випущені до 2015 року, мають високі показники смертності – 81 осіб на мільйон куплених автомобілів.
  • Kia Soul – великі деформації кузова в районі водія створюють для нього вкрай травмонебезпечні умови при зіткненні.
  • Daewoo Matiz – автомобіль оснащується неповноцінною подушкою безпеки, що призводить до серйозних травм водія через контакт з кузовом при зіткненні.
  • Kia Rio – дана модель посіла перше місце по травмонебезпеці.  Через високу ймовірність травмування ніг і голови зареєстровано 149 смертельних випадків на мільйон машин.

Як тестуються авто

Щоб виявити травмонебезпеку автомобіля, він проходить краш-тест, що має на увазі під собою лобове зіткнення з перешкодою.  При зіткненні фіксується деформація кузова і визначається, наскільки такі деформації травмонебезпечні. Також при зіткненні спрацьовують системи безпеки всередині салону.  Виконується діагностика їх ефективності і вносяться правки в конструкцію і настройки. Краш-тест дозволяє виявити конструктивні недоліки авто, але на жаль, статистика смертності при зіткненні на дорозі вносить свої корективи в результати тестів.