Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти
Меню
  • Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №2
  • Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти

Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №7Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №8Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №9Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №10Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Останнім часом в Києві все більше зустрічається реклама, яка пропонує трейд ін авто. Що таке трейд ін? Загалом – це авто обмін. Зокрема, це може бути:

  • Обмін старого автомобіля на новий, з доплатою;
  • Обмін б/у авто на б/у авто, скажімо іншої марки, іншого року випуску, або ж інакшої моделі;
  • Обмін нового автомобіля на б/у, з доплатою.

В Європі та Америці послугою Trade in авто користуються вже досить давно і, варто зазначити, – успішно, але ці країни мають свою специфіку, яка, нажаль, непритаманна Україні. Наприклад, старі американські чи німецькі автомобілі, отримані дилерами в результаті авто трейда, можна легко і швидко продати в тих же країнах колишнього СНД. Але обмін авто в Україні може створити для дилера серйозну проблему з продажом старого автомобіля, якщо, звичайно, дилер не придбає його за непристойно заниженою ціною.

Давайте ж спробуємо розібратися в плюсах і мінусах послуги трейд ін в Україні. Обмін авто на авто в Україні не набув широкого поширення. Винятками є, хіба що, найбільші міста – такі як Київ, Харків, Дніпропетровськ, де є можливість створити досить велику дилерську мережу автосалонів продажу не тільки нових автомобілів, але і старих. Крім цього, компанія, що здійснює послугу «машини на обмін» повинна володіти мережею автосервісів, де буде проводитися діагностика, ремонт і передпродажна підготовка старих машин.

Наприклад, трейд ін в Києві, на сьогоднішній день, в своїй більшості, здійснюється в автосалонах. Вирішивши здійснити обмін авто в Києві, ви повинні відправитися в автосалон. Там ви віддаєте свою стару машину на оцінку, і придивляєтеся для себе нову, поки фахівці салону проводять діагностику вашого автомобіля. Після діагностики вам озвучують рахунок, з зазначенням оціночної вартості автомобіля, і вартості доплати при його обміні на новий автомобіль. Ви компенсуєте різницю і можете спокійно їхати на щойно придбаному автомобілі. Таким чином, здійснюється послуга trade in в Києві. Вся процедура в цілому займе не більше п’яти-шести годин. Безперечно, великий плюс послуги обміну авто на авто в Києві в тому, що немає необхідності їздити в МРЕВ, знімати стару машину з обліку, вистоювати довгі черги і занурюватися в різноманітні виснажливі клопоти. До того ж відпадає необхідність самостійного продажу старого автомобіля.

Але у цієї медалі обміну старого авто на нове є і зворотна сторона – фінансова. Ясна річ, що салони, які надають послугу авто на обмін в Україні, купують старі автомобілі, м’яко кажучи, за вельми заниженою ціною. Так що розраховуйте на те, що вартість вашого автомобіля буде на 20-25% дешевше його реальної ринкової вартості. Однак, якщо вас не влаштувала сума доплати, для обміну на обране авто, можете сміливо відмовлятися від угоди і залишати автосалон. Але, не забувайте про те, що доведеться заплатити за проведену діагностику автомобіля. Так що, для того щоб уникнути неприємних несподіванок, краще уточніть цю ціну заздалегідь, оскільки безкоштовна діагностика здійснюється тільки в разі продажу автомобіля автосалону. В іншому випадку, за діагностику доведеться заплатити, і ця сума може виявитися зовсім не скромною.

Є ще один варіант, як вчинити, якщо оціночна вартість автомобіля, запропонована автосалоном не влаштувала, але зробити автообмін в Україні ви все таки хочете. У цьому ж автосалоні, напевно, є можливість виставити на продаж автомобіль за прийнятною ціною, і почекати, коли на нього знайдеться покупець. Звичайно, це не дуже зручно, довго, та й комісію салону доведеться заплатити чималу. Саме з цих причин послуга обміну старих машин на нові в Україні і не користується широкою популярністю.

Що до обміну автомобілів в Україні б/у на б/у, то обмін машин в Києві можна здійснювати і по приватних оголошеннях. Але це тягне за собою великі ризики. Якщо, наприклад, при покупці автомобіля в автосалоні, ви точно знаєте, що ніяких проблем з документами і автомобілем, при постановці на облік в МРЕВ не буде. То отриманий в результаті автообміну в Україні автомобіль, може мати не зовсім позитивну історію – він може числиться в угоні, бути в заставі або під арештом. Загалом, в разі обміну автомобілями в Україні з доплатою або за відсутності такої, обов’язково переоформляйте машину в ДАІ на себе. І розраховуйтесь тільки після огляду автомобіля експертом-криміналістом.

Загалом, можна зробити висновок, що, за інших рівних умов, обміняти авто в Україні є не зовсім вигідною комерційною угодою. Тому, більшість наших співвітчизників і вважають за краще просто продати свій автомобіль і придбати новий. А якщо займатися самостійним продажом немає ні часу, ні бажання, то скористайтеся послугою автовикупу. Так, кампанія EXPRESS VYKUP викуповує будь-які автомобілі за ціною, що становить 90% від ринкової і ніякої паперової тяганини, плати за діагностику та інших несподіваних витрат.Trade in (трейд ін) в Україні: переваги та небезпечні моменти - Фото №21Позвонить сейчас