Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця
Меню
  • Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №2
  • Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця

Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №7Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №8Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №9Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №10Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Сьогодні, пригін автомобіля з Європи користується небувалим попитом. Що цілком логічно, адже європейський автомобіль, разом з сумою розмитнення, обійдеться в рази дешевше аналогів в Україні. Начебто вигідна послуга, без підводних каменів, але не тут-то було. Є моменти, на які варто звернути увагу, щоб убезпечити свої кошти.

Як купити машину в Європі?

Отже, пригнати автомобіль з Європи можна двома способами:

  • самостійно;
  • скористатися послугами спеціалізованих компаній.

Перший спосіб значно дешевший, так як не доведеться платити компанії за надані послуги, але в той же час, набагато складніший. Враховуйте, що вам необхідно знати не тільки іноземну мову, а й розбиратися в тонкощах ділового світу чужої країни.

У свою чергу, спеціалізовані компанії надають послугу пригону авто з Європи «під ключ». Це означає, що вам необхідно тільки заплатити і дочекатися приїзду свого транспортного засобу.

Не поспішайте віддавати гроші першій ліпшій компанії, для початку розберіться, як вибрати сумлінних підрядників і вивчіть можливі ризики даної послуги.

Як замовити авто з Європи?

Всі бажаючі пригнати автомобіль з Європи, для початку, займаються пошуком компаній, що надають дану послугу. І тут, краще скористатися рекомендацією знайомих, друзів або людей, які співпрацювали з цими підрядниками.

Вся справа в тому, що такі угоди, найчастіше передбачають 100% оплату і, якщо ви потрапите на шахраїв, результат очевидний. Для того, щоб уникнути такої ситуації ретельно перевіряйте репутацію компанії на ринку, читайте відгуки та звертайте увагу на багаторічний досвід роботи в даній сфері.

Завжди укладайте договір, для повної безпеки краще скористатися послугами нотаріуса або юриста.

Але, головний ризик полягає в тому, що ви ніколи не можете знати який автомобіль вам приженуть. Побачити і перевірити його ви зможете тільки після прибуття транспортного засобу до вашого міста. До цього моменту, ви купуєте кота в мішку. Тому, людина, яка буде займатися перевезенням автомобіля, повинна представляти ваші інтереси за кордоном, привезти якісний товар і бути вашою довіреною особою.

Пригін автомобіля з Європи може бути, як виграш в лотерею, так і обернутися повним крахом. Тому, завжди перевіряйте підрядників, і співпрацюйте тільки з тими, кому довіряєте.Послуги пригону авто з Європи: ризики для покупця - Фото №21Позвонить сейчас