Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM
Меню
  • Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №2
  • Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM

Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №7Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №8Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №9Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №10Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

З 8 жовтня 2018 року на дороги України повернулися американські радари TruCAM. За рішенням Кабміну радари на дорогах будуть присутні до 2021 року, подальше використання американського обладнання не виключено. Причиною повернення до запеклого швидкісного режиму послужили резонансні ДТП в Україні та необхідні кроки до стандартів ЄС.

Так, відтепер допустима швидкість їзди по місту 50 км/год, незалежно від ділянки дороги. При перевищенні допустимої швидкості водієві буде виписаний штраф на місці, оскаржити який він зможе в судовому порядку, шляхом подання адміністративного позову.

Що необхідно знати про коректну роботу TruCAM

Певні правила нового режиму існують не тільки для автолюбителів, а й для патрульних поліцейських. Екіпаж, “озброєний” радарами TruCAM повинен стояти біля знака, який попереджає про фото- і відеофіксації, також, автомобілі повинні бути з увімкненим синім маячком.

Цікаво, що американський радар демонструє коректні показники при температурі від -10 до +60 градусів за Цельсієм. Як буде відбуватися фіксація порушення ПДР в холодну пору року, коли температура опускається нижче 20 градусів, представники Національної Поліції не коментують.

Важливим моментом залишається те, що при фото- і відеофіксації на радарі повинен бути зображений тільки автомобіль порушника. Якщо на фото є хоча б невеличкий шматочок іншого авто – це привід для оскарження протоколу про порушення. Поки також невідомо що це: лазівка ​​для неслухняного водія або ймовірність неточних показників на радарі.

Розмір діючих штрафів

За перевищення швидкості на 20 км/год патрульний уповноважений виписати штраф в розмірі 255 грн. Для любителів швидкої їзди, а саме перевищення швидкості на 50 км/год передбачає штраф у розмірі 510 грн. Правда, в найближчому майбутньому штрафи можуть значно збільшиться, штраф за перевищення швидкості на 50 км/год може скласти 3400 грн.Посилений швидкісний режим і нові штрафи: початок епохи TruCAM - Фото №21Позвонить сейчас