Меню
  • В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння
  • В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння

В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №6В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №7В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №8В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №9В Україні посилили покарання за «п’яне» водіння - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Ні для кого не секрет, що водіння в стані алкогольного сп’яніння неприпустимо. Але трапляються прецеденти, коли чоловік, порушуючи закон, п’яний сідає за кермо, що може призвести до плачевних наслідків. Про те, який зараз штраф за їзду в п’яному вигляді, знають не всі, оскільки держава регулярно вносить поправки по даному правопорушенню, щоб мінімізувати дорожньо-транспортні пригоди. Так, з 1 січня 2020 року українська влада посилила покарання за нетверезе водіння. Крім збільшення штрафу, також можуть конфіскувати автомобіль.

Який мінімальний штраф за водіння в нетверезому вигляді? Тепер у кримінальному кодексі є позначення «кримінальний проступок», відповідно, сума штрафу за водіння в нетверезому стані становитиме 17-34 тисяч гривень для першого разу. Крім того, відповідальність за водіння у нетверезому стані тягне за собою заборону на керування транспортним засобом строком до 3 років.

Про те, яке покарання за їзду в п’яному вигляді передбачено при повторному порушенні, також написано в нововведенні, тягне за собою штраф до 51 тисячі гривень. При цьому водієві забороняється керувати автомобілем на термін 2-3 роки. Що стосується того, яка стаття за водіння в нетверезому вигляді передбачає стягнення санкцій щодо такого правопорушення — це нова стаття ККУ № 286-1. Таким чином, покарання розглядається вже як кримінальна відповідальність.

Покарання за їзду п’яним

Про те, яке покарання за їзду без прав у п’яному вигляді передбачено, мало хто замислюється в момент скоєння правопорушення, але після автомобіліст отримає судимість з усіма витікаючими наслідками. В першу чергу ці відомості зберігаються в спеціальній базі протягом усього життя. Після закінчення строку правопорушення ця судимість погашається автоматично, але дані про те, що водій притягувався до кримінальної відповідальності, залишаться назавжди.

Не бажаєте стежити за тим, яке покарання за водіння без прав в нетверезому вигляді? Продавайте свій автомобіль. Компанія Express Vykup займається автовикупом більше 15 років. Скориставшись послугою викупу авто у Києві або інших регіонах України, ви швидко отримаєте гроші.