Меню
  • В Україні запустять програму «Дія»
  • В Україні запустять програму «Дія» - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

В Україні запустять програму «Дія»

В Україні запустять програму «Дія» - Фото №6В Україні запустять програму «Дія» - Фото №7В Україні запустять програму «Дія» - Фото №8В Україні запустять програму «Дія» - Фото №9В Україні запустять програму «Дія» - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

В рамках сенсаційної програми «Держава в смартфоні» 16 грудня 2019 року в Україні стартувала демонстраційна версія програми «Дія». Вона викликала шквал заявок. Всього за п’ять днів бажаючих взяти участь у першій хвилі платформи було 58 тисяч осіб, проте кількість слотів істотно менше. З усієї кількості необхідно відібрати 20 тисяч заявок. Головним критерієм відбору було виконання основних умов:

  • наявність водійського посвідчення;
  • техпаспорт;
  • ідентифікація через BankID в «Приват24».

З 9,5 млн водіїв в Україні оцифровані фото мають всього 2,5 млн. «Дія» бере інформацію з реєстру Міністерства внутрішніх справ України, а значить, показує тільки ті водійські документи, які були отримані після 2013 року.

Що пропонує мобільний додаток «Дія» водіям?

Учасники офіційного тестування бета-версії мобільної програми мають доступ до цифрових водійськими документами. Простими словами, тепер страх забути права або технічний паспорт на автомобіль будинки вже в минулому.

Перші користувачі «Дія» отримають електронний лист з індивідуальною посиланням для доступу до попередньої версії програми. Після її установки на свій смартфон і проведення ідентифікації автомобілісти будуть мати доступ до електронного вигляду своїх водійських документів: прав і техпаспорта, якими негайно ж можуть користуватися в повсякденному житті. Верифікація документів співробітниками правоохоронних органів буде здійснюватися за допомогою унікального електронного ідентифікатора — QR-коду.

Якщо поліцейські не визнають мобільні документи і зажадають пластикові, водіям рекомендують звертатися на гарячу лінію поліції 0-800-50-02-02.

Тривалість демонстраційній версії — 1 місяць. За цей час щодня відкривали доступ до сервісу для 2-4 тисяч водіїв. Такі дії були необхідні для розподілу навантаження на сервер та своєчасної обробки коментарів, які в майбутньому допоможуть удосконалити програму.

Якщо ви не потрапили в число вибраних і не бажаєте чекати закінчення тестової хвилі додатки, часто забуваєте водійські документи вдома і в результаті оплачуєте штрафи, вихід є! Звертайтеся в компанію Express Vykup, яка займається викупом авто в Києві на оптимальних умовах. Ми гарантуємо швидке оформлення угоди з автовикупу і моментальне отримання грошей.