Меню
  • В якому місті вигідніше продати авто
  • В якому місті вигідніше продати авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

В якому місті вигідніше продати авто

В якому місті вигідніше продати авто - Фото №6В якому місті вигідніше продати авто - Фото №7В якому місті вигідніше продати авто - Фото №8В якому місті вигідніше продати авто - Фото №9В якому місті вигідніше продати авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо ви збираєтеся продавати автомобіль, для цього існує безліч способів: трейд-ін, автовикуп, базар, аукціон тощо. Але чи всі ці способи підходять, коли мова заходить про місто? Залежно від вашої машини, її особливостей й інших чинників, продати транспортний засіб в деяких містах України виявиться більш вигідним рішенням.

Це пов’язано з великою кількістю нюансів, які стосуються вашого автомобіля. Як приклад можна взяти тип коробки передач.

У містах, жителі яких часто їздять по сільській місцевості, найбільшою популярністю користуються машини з механічною коробкою передач. Перевірений факт: автомат і робот — дорожче механіки. Але саме остання має попит, якщо машина купується для сільської місцевості.

Причина криється не в дешевизні, а в практичності, тому мешканці сільської місцевості набагато охочіше купуватимуть саме такі автомобілі. Зворотна ситуація спостерігається в великих містах. Тут автолюбителі частіше віддають перевагу автоматичній коробці передач, попри те, що вона дорожча.

Як продавати автомобіль в різних містах

Якщо ви проживаєте в містах з населенням до 100 тис. мешканців, то хорошим способом реалізації авто стануть газетні оголошення. Використовувати для цього можна як платні, так і безкоштовні газети.

Також ефективним методом продажу машини стане оголошення на задньому склі транспортного засобу. Досить припаркувати такий автомобіль біля магазину автозапчастин або на стоянці біля супермаркету — покупці не змусять себе чекати.

Незалежно від міста, можна продавати своє авто на автомобільному ринку. Але пам’ятайте: чим більше місто, в якому ви збираєтеся реалізувати машину, тим дорожче буде коштувати місце на ринку.

Компанії по автовикупу

Одним з найбільш ефективних способів продажу автомобіля є автовикуп: в Києві й інших містах України такі фірми працюють за однаковим принципом — компанії дізнаються ринкову вартість вашої машини й утримують з неї ціну за свої послуги.

Завдяки цьому способу можна дуже швидко позбутися автомобіля, практично відразу отримати гроші та не витрачати багато сил і часу на пошуки покупця. При цьому не має значення, в якому місті ви проживаєте, оскільки компанії працюють однаково по всій країні й не обмежені лише одним населеним пунктом.