Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди
Меню
  • Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №2
  • Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди

Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №7Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №8Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №9Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №10Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожен досвідчений автолюбитель знає, скільки неприємних і навіть небезпечних ситуацій підстерігають вас на дорозі. Сьогодні, на дорогах можна зустріти і водіїв з «купленими» правами, і корумпованих правоохоронців, і навіть небезпечні ділянки дорожнього покриття. Ви можете бути на сто відсотків впевненими в своїх навичках водіння, але не можна бути впевненими в інших водіях. Розповідати про небезпеку, яка підстерігає вас на дорозі можна довго, але сьогодні мова піде про інше. Як же захистити себе? Сьогодні це питання актуальне, як ніколи.

Вашим вірним другом в дорозі стане пристрій з розділу автоелектроніки – відеореєстратор

Відеореєстратор – записуюча система відеоспостереження. Основне завдання відеореєстратора – запис на камеру ДТП або інших аварійних ситуацій на дорозі. Це автомобільне обладнання має ряд переваг:

  • Відеореєстратор з хорошою камерою може знімати не тільки випадки ДТП, на відео також може бути зафіксовано дрібні деталі, такі як номерний знак машини, відсутність або наявність тих чи інших знаків дорожнього руху.
  • WDR – функція – ця функція дозволяє знімати не тільки в нічний час, а й оперативно реагує на зміну освітлення, так само з її допомогою на відео відсутні засвіти від сонячних променів або від світла фар зустрічних автомобілів. Таким чином на відео можна спостерігати чітку картинку, де не буде прогавлена жодна деталь.
  • GPS датчик – дає можливість відстежити швидкість автомобіля, як і пройдений маршрут. Власнику цього девайса, в разі непорозумінь з співробітниками поліції, довести свою невинуватість буде набагато простіше.
  • Допомога іншим учасникам дорожнього руху. Відеореєстратор записує ситуацію, яка відбувається на дорозі загалом. Так що, цілком можливо, що ви зафіксуєте ДТП, яке безпосередньо до вас відношення не має, але відновити справедливість допоможе, адже добрі справи ніхто не відміняв.

Насправді в нових відеореєстраторах ще дуже багато корисних функцій, наприклад: антисон, включення фар, LDWS і FCWS функції. Все це значно спрощує життя водієві.

Як обрати відеореєстратор?

У магазинах автотехніки слід звернутися до консультанта, який докладно розповість про недоліки та переваги тієї чи іншої моделі. Одне можна порадити напевно, не пошкодуйте коштів і придбайте новішу модель, адже з’являються різні функції, які допоможуть вам захистити себе. Це стосується як допомоги при автомобільному русі, так і гарантії вашої невинуватості перед законом.

Будьте уважні на дорогах і не порушуйте правил дорожнього руху!

 

 Відеореєстратор – правдивий свідок автомобільної пригоди - Фото №21Позвонить сейчас