Меню
  • Вигоди ГБО для автовласника
  • Вигоди ГБО для автовласника - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Вигоди ГБО для автовласника

Вигоди ГБО для автовласника - Фото №6Вигоди ГБО для автовласника - Фото №7Вигоди ГБО для автовласника - Фото №8Вигоди ГБО для автовласника - Фото №9Вигоди ГБО для автовласника - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Стрімке зростання цін на паливо сприяло тому, що багато хто вирішив продати авто, оскільки утримувати його стало занадто дорого. Дехто намагався продати машину за реальну ринкову вартість, чекаючи покупця кілька місяців, а інших влаштував терміновий автовикуп в Києві за зниженою ціною. Однак таких людей не багато, адже більшість, з метою залишатися на колесах і здешевити експлуатацію авто, встановили газобалонне обладнання (ГБО), щоб двигун міг працювати на зрідженому газі. Виконання цього завдання вимагає грошових вкладень, оскільки встановлюється обладнання іноземного виробництва. Але й тут можна заощадити, встановивши частину комплектуючих ГБО, що вже були в експлуатації. Розглянемо основні переваги установки газобалонного обладнання та що виграє від цього автовласник.

Економія та збільшення ресурсу двигуна

Навіть попри підвищену витрату газу на 15-20% на відміну від бензину, експлуатація машини з ГБО обійдеться приблизно вдвічі дешевше. Отже, вартість газобалонного обладнання та послуг фахівців, що виконують його монтаж, окупиться приблизно через 15-18 тисяч кілометрів. При цьому варто враховувати, що чим потужніший двигун, тим нижча собівартість використання скрапленого газу в порівнянні з бензином і дизельним паливом. Що стосується збільшення ресурсу двигуна, то це обумовлено меншою кількістю хімічних домішок в газі в порівнянні з бензином. Отже, ймовірність вступу в реакцію хімічних речовин з моторним маслом набагато нижча, воно довше зберігає свої властивості, захищаючи комплектуючі двигуна від передчасного зносу.

Підвищений запас ходу й екологічність

Збільшення запасу ходу обумовлено тим, що автомобіль може працювати на обох видах палива. Тому, заправивши паливний бак під зав’язку бензином, а газовий балон пропаном, можна практично вдвічі збільшити запас ходу без дозаправки. Однак в Україні мережа газових заправних станцій досить широка, щоб навіть вирушаючи в далеку подорож відмовитися від бензину та дизельного палива. Що стосується екологічності, то вона обумовлена ​​меншою токсичністю вихлопних газів. Це сприяє зниженню рівня загазованості повітря у великих містах. Тому, встановлюючи ГБО, автовласник отримує вигоду не тільки для себе, але й для навколишнього середовища. Та й на скупці авто така машина буде мати попит.