Меню
  • Викуп авто з кермом з правої сторони
  • Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп авто з кермом з правої сторони

Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №6Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №7Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №8Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №9Викуп авто з кермом з правої сторони - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Україна — це країна з правостороннім рухом. З цієї причини автовласники зможуть набагато вигідніше продати розбиту стару машину, ніж реалізувати транспортний засіб із кермом з правої сторони.

У таких автомобілів є незаперечна перевага — якість, оскільки ці машини виробляють в Англії, Японії та Австралії. Навіть авто з пробігом з цих країн найчастіше більш надійні та якісні, ніж вітчизняні салонні автомобілі. Однак охочих перевчатися не так багато, а машинам з правим кермом зазвичай віддають перевагу лише лівші, або люди, які проводять багато часу за кордоном.

Попит на автомобілі, в яких кермо знаходиться справа, в нашій країні дуже низький. З цієї причини продати таку машину важко. Виходом з цієї ситуації можна вважати послуги з викупу авто в Києві та інших містах України.

Особливості автовикупу автомобілів з правим кермом

Багато фірм, що спеціалізуються на викупі машин, не хочуть мати справи з такими автомобілями. Причина та ж, що й у звичайних автовласників — труднощі з реалізацією транспортного засобу. Молоді компанії зовсім не хочуть викупати такі машини, в той час як великі фірми пропонують послугу з викупу авто з правим кермом в Україні, хоч і рідко.

Якщо ви шукаєте компанію, яка готова викупити ваш автомобіль, зверніть увагу на її репутацію та послуги. Якщо фахівці готові піти на угоду, то основне питання буде полягати в тому, на який відсоток від реальної ринкової вартості машини ви можете претендувати.

Що стосується особливостей авто, то великі фірми по автовикупу готові працювати з будь-якими машинами. Це стосується транспортних засобів, що:

  • знаходяться на ходу або в неробочому стані;
  • потрапили в ДТП;
  • куплені в кредит;
  • з пробігом або без нього.

Викуп автомобілів з правим кермом: як проходить операція

Якщо фірма згодна на викуп автомобіля, то з моменту згоди автовласника на продаж пройде менш ніж доба, перш ніж:

  • автомобілю буде дана оцінка;
  • фахівці підготують пакет необхідних документів;
  • транспорт буде знятий з обліку;
  • сторони угоди підпишуть договір.

Після цього гроші будуть на руках автовласника, а машина з правим кермом — реалізована. На разі, якщо клієнта компанії цікавить більш терміновий викуп, то додаткова комісія за цю послугу не стягується. Однак цей і подібні йому нюанси можуть бути утримані від суми, яку фірма могла запропонувати клієнту спочатку.

Таким чином з 100% ринкової вартості авто, власники ТЗ можуть отримати близько 80-90%. Особливо, якщо вимагатимуть від фахівців компанії додаткових дій або погоджуватися на необов’язкові послуги.