Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup
Меню
  • Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №2
  • Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup

Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №7Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №8Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №9Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №10Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Автовикуп іномарок вважається найшвидшим способом продати автомобіль. Лідирує в цьому сегменті ринку компанія Express Vykup, яка веде свою діяльність в Україні понад 18 років. За цей час працівники організації отримали безцінний досвід по роботі з клієнтами, було відточено механізм викупу авто на взаємовигідних умовах. Протягом своєї діяльності компанія відкрила 25 філій по всій країні і, згідно зі статистикою, щорічно викуповує близько 750 автомобілів. Це свідчить про високий авторитет та довіру з боку клієнтів, що обумовлено прозорою діяльністю компанії без заниження реальної ринкової вартості автомобіля. Тому задоволені клієнти рекомендують Express Vykup своїм знайомим, і це далеко не єдина перевага компанії.

Вигоди співпраці

Щоб привернути увагу клієнтів, компанія пропонує вигідні умови співпраці:

  • викуп елітних автомобілів;
  • найвищий відсоток від реальної ринкової вартості транспорту;
  • викуп іномарок, які не їздять чи навіть побували в ДТП;
  • оформлення та викуп у день звернення;
  • компанія має власних експертів для оцінки авто.

Завдяки наявності власного експертного відділу, можна уникнути додаткових витрат на оцінку технічного стану авто. Але якщо у клієнта виникають сумніви, компанія не стане заперечувати проти повної перевірки технічного стану на будь-якому СТО. Викупу підлягають автомобілі в будь-якому стані, якщо це іномарки, випущені з 1995 року або вітчизняні машини з 2004 року. Не підлягають викупу тільки іномарки, які не пройшли процес розмитнення.

Як продати авто

Компанія Express Vykup гарантує авто викуп іномарок за 90% від їх ринкової вартості в день звернення, оскільки експерт виїжджає на оцінку автомобіля вже через 15 хвилин після подачі заявки. Подати її можна, заповнивши на сайті компанії спеціальну форму. Продавцеві треба зазначити модель, рік випуску, повідомити про наявність пошкоджень та додати кілька фотографій. Цього достатньо, щоб експерт розрахував попередню вартість машини, і якщо клієнта вона влаштовує, він виїжджає, щоб зробити остаточну оцінку та викупити авто. Якщо домовленість досягається, власник авто отримує на руки гроші, передавши представникові компанії документи на авто. Всі питання щодо переоформлення прав на володіння автомобілем компанія бере на себе.Викуп іномарок в будь-якому стані з Express Vykup - Фото №21Позвонить сейчас