Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня!
Меню
  • Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №2
  • Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня!

Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №7Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №8Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №9Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №10Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Express Vykup хоче нагадати, що починаючи з 1 жовтня відповідно до п. 9.8 ПДР України поза населеними пунктами всі механічні транспортні засоби повинні переміщуватися з денними світловими вогнями в світлий час доби. У разі відсутності світлових вогнів в конструкції ТЗ, повинно бути ввімкнено ближнє світло фар.

Їздити так доведеться протягом 7 місяців – до травня 2017 року.

Цю вимогу було введено разом редакцією ПДР від 15 квітня 2013 року і основне його призначення – це підвищення безпеки руху транспортних засобів в умовах траси. Всі ми знаємо, що швидкість на трасі досить рідко знижується нижче 100 км/год, а ходові вогні, на думку експертів, повинні підвищити огляд ситуації на дорозі і убезпечити від необдуманих маневрів.

У місті їздити з ближніми світловими вогнями необов’язково, хоча, в умовах поганої видимості, рекомендується їх використання.

Ситуація з позаштатними денними ходовими вогнями

Багато автолюбителів через відсутність ДГЗ в конструкції автомобіля призвичаїлися самостійно монтувати їх. Прес-служба ДАІ дала точну відповідь на питання експерта компанії Express Vykup: “В ПДР чітко прописано, що повинні бути включені денні ходові вогні, якщо вони відсутні – ближнє світло фар, поняття “позаштатних “не може бути апріорі. Проте, якщо зареєструвати нештатні ДГЗ, отримати відповідні сертифікати та дозволи, то їх використання цілком допустимо і не суперечить правилам. ”

А після цієї репліки ми вирішили детальніше розібратися. Існує Стаття 32 Закону України “Про дорожній рух”, в якій чітко вказано, що реєстрація необхідна лише в разі, якщо воно призводить до зміни технічних параметрів авто. Позаштатні денні ходові вогні до таких змін не ведуть, а відповідно і реєструвати їх немає необхідності.

Так що, якщо раптом правоохоронцям здумається виписати вам протокол, можете сміливо посилатися на вищевказану статтю.

І пам’ятайте, штраф за їзду без ближнього світла – 425 гривень, а значить, краще перевірити ще раз роботу ДГЗ перед виїздом.

Express Vykup бажає вам безпечної і вільної дороги без світлофорів і лежачих поліцейських!

 

 Вмикайте ближнє світло починаючи з 1 жовтня! - Фото №21Позвонить сейчас