Як дізнатися скручений пробіг чи ні
Меню
  • Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №2
  • Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як дізнатися скручений пробіг чи ні

Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №7Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №8Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №9Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №10Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Якщо при виборі автомобіля з пробігом у покупця виникли певні сумніви щодо деяких характеристик, їх необхідно перевірити. Найчастіше такими виступають:

  • вартість транспортного засобу;
  • рік випуску автомобіля;
  • пробіг.

В середньому пробіг машини складає близько 20-30 тисяч кілометрів на рік, що рівносильно 100-150 тис км за п’ятирічний термін експлуатації авто. Нерідко під час продажу виставляються автомобілі, пробіг яких значно менше.

Ці пропозиції дуже привабливі для потенційних покупців, але вони можуть бути як реальністю, так і обманом з боку продавців. Саме з цієї причини дуже важливо дізнатися, як саме перевірити пробіг автомобіля на скручування та не купити подібний транспортний засіб.

Як визначити чи скручений пробіг

Абсолютно будь-який автомобіль може піддаватися скрутці пробігу. Найпоширеніший спосіб скручування механічного одометра полягає в наступному:

  • трос спідометра від’єднується від коробки передач, після чого механізм викручують в зворотному напрямку;
  • нерідко для цього використовується електродриль;
  • через кілька годин з одометра зникають кілька десятків тисяч км пробігу, а при належній витримці — ще більше.
  • В інших випадках цифри виставляються вручну, перед цим знімають та розбирають панель приладів.

На електронному одометрі шахраї можуть поміняти інформацію швидше, оскільки вона зберігається в пам’яті. Для цього використовуються комп’ютер і спеціальна програма.

Як перевірити реальний пробіг авто: ознаки скручування

Механічний одометр відрізняється тим, що розташування цифр на барабанах залежить від переклацування при збільшенні реального пробігу. При цьому цифри завжди будуть розташовані строго по одній лінії. Якщо ви помітили, що в лінії є нерівності — пробіг був скручений.

Електронний одометр практично неможливо проаналізувати самостійно. Але якщо ви відвідаєте спеціальний сервіс і віддасте офіційному дилеру одометр на діагностику, обман помітять за кілька хвилин.

Однак перед тим як визначити, скручений чи пробіг в сервісному центрі, зверніть увагу на інші деталі. Наприклад, якщо електронні плати мають сліди перепаяних мікросхем, спостерігається стертий лак або очищені доріжки, значить пробіг був скручений.Як дізнатися скручений пробіг чи ні - Фото №21Позвонить сейчас