Меню
  • Як не купити втоплене авто
  • Як не купити втоплене авто - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як не купити втоплене авто

Як не купити втоплене авто - Фото №6Як не купити втоплене авто - Фото №7Як не купити втоплене авто - Фото №8Як не купити втоплене авто - Фото №9Як не купити втоплене авто - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Природні лиха та повені не обійшли стороною Україну — країну, розташовану в середніх широтах. Тут природа періодично влаштовує різні катаклізми, найчастіше пов’язані зі зливами. Також в нашу країну часто транспортують авто з Європи та США — в них катаклізми виникають ще частіше, та зазвичай вони мають більш глобальні масштаби. Варто лише згадати повінь в штаті Техас, що трапилася в 2015 році. Проникнення води в салони автомобілів спричинило несправність майже 10 тисяч транспортних засобів.

Тому, якщо ви купуєте автомобіль в Україні, зверніть увагу на головні ознаки машини-потопельника — регіон, з якого доставлено автомобіль, та привабливу ціну. Відразу повинні з’явитися сумніви, якщо авто продається дешевше своїх побратимів, і при цьому воно має такий же:

  • вік;
  • пробіг;
  • технічний стан.

Особливо це стосується моментів, коли вартість автомобіля помітно нижче, ніж в інших пропозицій. Якщо при цьому неможливо відстежити справжню історію автомобіля, будьте максимально пильні.

Головні ознаки машини-потопельника

Існують очевидні особливості авто, які свідчать про недавнє “плавання” машини. При покупці звертайте увагу на:

  • Запах. Волога буквально наповнює салон. Вона просочується всюди та затікає в місця, де її категорично не повинно бути. Крім технічних несправностей, це тягне за собою появу стійкого запаху гнилі. Його неможливо повністю прибрати навіть після професійної просушування. Тому, якщо при відкритті дверей вам в ніс б’є до непристойності приємний аромат, будьте уважні. Адже саме так продавці намагаються заглушити яскраві, різкі та неприємні запахи автомобіля-утопленика.
  • Фари. У старих автомобілях фари починають пітніти всередині, оскільки порушується їх герметичність. Прибрати це неможливо, якщо тільки не здійснити повну заміну оптики. У такій ситуації задайте продавцеві питання — навіщо далеко не новій машині кристально чисті фари та габарити, чому їх заміна проводилася прямо перед продажем?

Найяскравіша ознака автомобіля-утопленика

Вода неминуче призводить до корозії металу. Тому, якщо ви виявили іржу там, де її не може бути в принципі, — це привід задуматися. Зазвичай власники, чия машина постраждала від води, використовують автовикуп в Києві та інших містах України.

Люди, які більш зацікавлені в особистій вигоді, намагаються продати свій автомобіль дорожче, максимально приховуючи сліди нещодавнього “плавання” транспортного засобу.

Якщо ви виявили білий наліт на алюмінієвих деталях, які перебувають під капотом, то це 100% доказ того, що в автомобіля був тісний контакт з морською водою. Інакше пояснити наявність нальоту в такому місці не вдасться, тому для покупки краще підібрати інший варіант.