Як перевозити дітей в авто
Меню
  • Як перевозити дітей в авто - Фото №2
  • Як перевозити дітей в авто - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як перевозити дітей в авто

Як перевозити дітей в авто - Фото №7Як перевозити дітей в авто - Фото №8Як перевозити дітей в авто - Фото №9Як перевозити дітей в авто - Фото №10Як перевозити дітей в авто - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Тривалий час на території України не приділяли достатньо уваги правилам, що описували перевезення дітей в транспортних засобах. Винятком ставали тільки спеціально організовані екскурсійні та постійні шкільні перевезення. Однак власники особистого транспорту завжди намагаються відповідати правилам дорожнього руху, оскільки від цього залежить не стільки ймовірність отримати штраф, скільки життя та здоров’я близьких. Залишилося лише перевірити, чи знаєте ви, як возити дитину в машині.

Наступні правила стосуються не тільки власників особистого автомобіля, але й будь-яких транспортних засобів і їх водіїв, якщо під час перевезень в салоні авто присутні діти.

У чинних ПДР є певні зміни, що стосуються перевезення дітей. Наприклад, робиться акцент на тому, в яких ситуаціях перевезення дітей суворо забороняється:

  • Коли немає спеціального автокрісла, не дозволяється їхати на авто с дитиною до 12 років, зріст якої ще не досяг 145 см.
  • Саджати на мотоцикл або навіть мопед.
  • Під час перевезення організованих груп дітей, якщо вже настав темний час доби.
  • В кузові вантажного автомобіля, якщо дитині ще не виповнилося 16 років.

Перевезення дітей і ремінь безпеки

У правилах дорожнього руху чітко сказано, що перевозити дитину можна лише в тих випадках, коли вона розміщена на необхідній висоті. Для цього необхідно застосовувати спеціальне пристосування — дитяче автокрісло.

Якщо перевезення дитини в машині здійснюється без цього механізму, то наслідки аварії виявляться зовсім іншими, а вплине на них ремінь безпеки. Суть ситуації пояснюється наступними фактами:

  • Розрахований на дорослу людину ремінь безпеки проходить на рівні підреберної частини тіла, а у дитини — на рівні живота. У разі аварії або різкого гальмування, внутрішні органи дитини з великою ймовірністю будуть травмовані.
  • Верхня частина ременя попадає дорослій людині на ключицю, як і повинно бути за правилами безпечного руху. Ремінь буде тиснути на це місце і не дозволить тілу людини зробити різкий ривок вперед, якщо станеться аварія. Проблема в тому, що у дітей ця частина ременя попадає на зовсім інше місце — шию.

Особливості перевезення новонароджених

Якщо виникла необхідність, то перед тим, як перевозити новонародженого в машині, придбайте спеціальний пристрій — автолюльку. Вона створювалася таким чином, щоб звести до мінімуму наслідки можливої ​​критичної ситуації.

Категорично заборонено перевозити новонароджені на руках. Навіть при швидкості 40-60 км/год, під дією сили інерції вага людини значно збільшується. У такій ситуації втримати немовля рівнозначно тому, щоб зробити поштовх штанги в 300 кг.

Крім того, незміцнілі кістки та м’язи шиї будуть найбільш вразливим місцем: у немовлят голова займає до 30% маси всього тіла, а у дорослих — лише 6%. Це створює ще більше небезпеки при неправильному перевезенні. Тому відсутність пристрою для перевезення дітей в автомобілі автоматично стає забороною на перевезення новонародженого в транспорті.Як перевозити дітей в авто - Фото №21Позвонить сейчас