Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами
Меню
  • Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №2
  • Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами

Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №7Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №8Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №9Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №10Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Із настанням зими автомобілісти виказують занепокоєння, яке пов’язане зі станом доріг. Сніг, ожеледь становлять велику небезпеку для всіх учасників руху, і водіння взимку часто перетворюється на справжнє випробування для автолюбителів.

Моменти, на які необхідно звернути увагу

Знаючи правила руху взимку, ви зможете уникнути багатьох критичних ситуацій і забезпечити повну безпеку для водіїв і пасажирів. Перш за все, до зимового сезону необхідно підготуватися заздалегідь, передбачити абсолютно всі нюанси, які стосуються технічного стану вашого транспортного засобу. Настання найнебезпечнішого з точки зору пересування сезону ваша машина має зустріти в повній «бойовій» готовності, у зимових шинах. Якщо ваш стиль водія близький до екстремального, перегляньте та змініть свої установки.

Водіння автомобіля взимку вимагає майстерності, уваги, знання всіх особливостей в поведінці транспортного засобу. Ваше завдання — максимально адаптуватися до зовнішніх умов. Потрібно буде відмовитися від високої швидкості, ураховуючи стан доріг, на яких у літній період ви відчували повну впевненість. Це стосується і дистанції, яка відокремлює від транспорту, який рухається попереду. На зимовій слизькій дорозі гальмовий шлях значно більший, ніж на сухій трасі. Машина на снігу підлягає ризику обертання, перекидання.

Ви маєте знати, як їздити взимку на передньому приводі, ураховуючи, що при натисненні на педаль гальма відбувається перевантаження передніх коліс, і це виражається в нахилі автомобіля. Гальмування під час поворотів призводить до занесення задніх коліс машини, чого не відбувалося при русі влітку на сухій трасі.

Правила водіння на зимовій трасі

Особливості водіння взимку полягають у суворому дотриманні всіх правил руху, ураховуючи ускладнені погодні умови. Якщо ви зрозумієте, як правильно їздити взимку, то зможете уникнути багатьох проблем, запобігти виникненню критичних ситуацій. Після снігопаду й погіршення погодних умов:

  • повністю очистіть свою машину від снігу;
  • уникайте різкості, забезпечте плавний рух автомобіля;
  • відмовтеся від використання круїз-контролю;
  • обирайте максимально комфортну швидкість у конкретних умовах;
  • не відпускайте рульове колесо при втраті контролю над авто;
  • не втрачайте самовладання при виникненні непередбаченої ситуації.

У жодному разі не давайте страху взяти владу над вами. Завдання водія в цій ситуації — прибрати ногу з педалі газу й обрати ту ділянку дороги, у яку ваш транспортний засіб має переміститися під час занесення. Це дозволить уникнути серйозної ДТП. У будь-якому випадку необхідно ретельно аналізувати всі моменти руху й контролювати всі дії за кермом. Ігнорування правил, паніка — погані помічники, а свідомість і відповідальність — головні критерії для водія, що виїжджає на зимову трасу.Як правильно й безпечно водити машину взимку та засніженими дорогами - Фото №21Позвонить сейчас