Як правильно підготувати автомобіль до продажу?
Меню
  • Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №2
  • Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно підготувати автомобіль до продажу?

Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №7Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №8Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №9Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №10Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Отже, ви вирішили розпрощатися зі своїм вірним другом. Ну що ж, спробуємо з’ясувати всі нюанси, які потрібно врахувати, якщо хочете зробити це з максимальною вигодою. Ця стаття ніяк не відноситься до автолюбителів, які хочуть продати авто після ДТП, особливо якщо воно було досить серйозним.

Пункти, які варто врахувати під час підготовки машини до продажу:

Проведіть повний ТО транспортного засобу. Це необхідно зробити для усунення всіх технічних проблем автомобіля. В іншому випадку, можна виставити себе в несприятливому світлі перед покупцем при контрольному огляді автомобіля, який часто проходить на СТО. Тут повинні перевірити роботу двигуна і всіх систем, люфт керма, гальмівну систему, кріплення всіх деталей, тощо.

Скористайтеся послугами хімчистки для салону авто. Звичайно, якщо в машині постійно курили – це навряд чи допоможе, але освіжити зовнішній вигляд і позбутися від зайвого бруду в салоні, безумовно, варто.

Перевірте тиск в шинах, налаштування фар, двірників, габаритів. Все, до чого може дотягнутися рука, і що могли пропустити в п.1.

Не скупіться! Долийте всі рідини і масло.

Не забудьте заїхати на автомийку і зробіть полірування машини. Як би казково це не звучало, але шанс продати авто після цього зростає на 10%!

Пам’ятайте, якщо людина їде до вас на зустріч, він ВЖЕ зацікавлений автомобілем. Головне його не розчарувати.

Також, якщо не хочеться займатися продажем машини самостійно або потрібно якнайшвидше отримати гроші, наша компанія готова запропонувати викуп авто в Україні. Express Vykup знаходиться на ринку більше 15 років і виплачує від 80 до 90% від ринкової вартості ТЗ. Це дозволить заощадити купу часу і уникнути виконання всіх вище перерахованих пунктів, що збереже значну суму грошей. У нас працюють тільки професіонали, для яких пункт про підготовку авто до продажу можна сміливо проігнорувати.

 

 Як правильно підготувати автомобіль до продажу? - Фото №21Позвонить сейчас