Як правильно вибрати літню гуму
Меню
 • Як правильно вибрати літню гуму - Фото №2
 • Як правильно вибрати літню гуму - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно вибрати літню гуму

Як правильно вибрати літню гуму - Фото №7Як правильно вибрати літню гуму - Фото №8Як правильно вибрати літню гуму - Фото №9Як правильно вибрати літню гуму - Фото №10Як правильно вибрати літню гуму - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Як правильно вибрати літні шини?  Таким питанням задаються всі автомобілісти, які зацікавлені у власній безпеці, максимальній і надійній керованості транспортного засобу незалежно від дорожніх умов.  Літня гума повинна бути більш жорсткою в порівнянні з зимової, але це зовсім не означає, що чим вище її жорсткість, тим краще. При оптимальної жорсткості не збільшується витрата палива і шум в процесі їзди.  Тому важливо знати, як підібрати гуму на автомобіль, щоб відчувати себе максимально комфортно.

Спочатку слід врахувати такі особливості:

 • типорозмір, рекомендований виробником;
 • навантаження, яку повинна витримувати гума;
 • розмір бюджету, відведеного на покупку.

Існуюча сьогодні розмаїтість гуми істотно ускладнює пошук відповіді на питання, які купити шини на літо?  Важливо оцінити всі характеристики, описані виробником, взяти до уваги умови подальшої експлуатації транспортні засоби.  Тільки комплексний підхід допоможе прийняти єдино правильне рішення.

 

Вибираємо літню гуму для безпечного водіння

 

Бічний знос – явище, яке можливо не тільки на мокрій, а й на сухій дорозі.  Входження в поворот є непростим маневром, безпека якого істотно залежить від якості гуми.  Якісне зчеплення з дорожнім полотном здатна забезпечити в міру еластична гума. Наявність косих і поздовжніх бороздок на протекторі перешкоджає бічному зносу.

Огляди шин дають нам уявлення про те, на якій швидкості і при якій масі транспортного засобу виникає аквапланування.  Це важливо враховувати, оскільки літня гума експлуатується протягом половини весни та осені.

Поступаємо раціонально

 

Буває непросто відповісти на питання про літні шини, які краще з них вибрати.  Це пов’язано з тим, що всі передові виробники регулярно оновлюють модельний ряд і вдосконалюють склад гуми.  Щоб прийти до однозначного рішення, можна самостійно вивчати численні огляди або відгуки власників автотранспортних засобів на тематичних форумах.  Такі практичні думки завжди набагато цінніше будь-якої теорії. Якщо вартість гуми не має значення, можна просто придбати продукцію провідних виробників, якість і експлуатаційні характеристики якої є ідеальними.

Якщо ж бюджет є обмеженим, можна, спираючись на нього і консультацію досвідченого професіонала, знайти оптимальне рішення по співвідношенню ціна / якість.

Спираючись на експертну думку, що кращі шини для літа випускають такі виробники:

 • Continental;
 • Michelin;
 • Nokian;
 • Goodyear;
 • Bridgestone;
 • Pirelli,
 • Hankook.

Якого саме виробника вибрати і якій моделі віддати перевагу – вирішувати вам.  У преміум-сегменті вся гума характеризується однаково високою якістю. Якщо хочеться економити, можна не гнатися за брендами і придбати шини середнього класу.Як правильно вибрати літню гуму - Фото №21Позвонить сейчас