Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси
Меню
  • Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №2
  • Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси

Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №7Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №8Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №9Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №10Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №11 (Пока оценок нет)
Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №12Loading...

Зимова парковка – обговорювана тема серед новачків і досвідчених водіїв.  При зниженні температури і випадання снігу змінюється стан доріг, погіршується зчеплення з покриттям, з’являються замети і колії.  Необхідно враховувати негативні фактори при парковці, щоб в подальшому виїхати з місця стоянки без пригод.

Якщо ж отриманий негативний досвід і машина пошкоджена, то у власника є два варіанти – ремонт або продаж.  У другому випадку ідеальний автовикуп. Послуга надається перевіреної компанією, фахівці якої оцінять стан транспортного засобу і призначать суму.  Якщо умови влаштовують власника, з ним укладається договір і виплачуються гроші. Викуп авто в Києві здійснюється компанією Express Vykup.

 Вибір місця парковки

Місце для паркування має бути рівним, без заметів, ям і калюж.  В іншому випадку велика ймовірність застрягти тут надовго. Не слід залишати автомобіль:

  •  на проїжджій частині (може пошкодити снігоприбиральна техніка);
  •  на узбіччі і поворотах (щоб уникнути аварійних ситуацій за участю інших машин);
  •  під дахами будинків і під деревами (можуть впасти бурульки і пошкодити покриття).

Не потрібно залишати машину в невеликому замкнутому просторі, де вона завадить проїзду пожежної служби, карети швидкої допомоги.

Правила зимової парковки

Існують негласні правила, яких повинен дотримуватися кожен автовласник під час зимової парковки.  Якщо автомобіль потрібно залишити на кілька днів і більше, то краще гараж. Що стосується парковки на ніч – краще вулиця.  У приміщенні з плюсовою температурою полій відтане, що прискорить корозію.

Після зупинки потрібно відключити всі девайси (за винятком центральних замків і сигналізації).  В іншому випадку акумулятор розрядиться. Залишати машину краще передом до виїзду. При розряді акумулятора не важко «прикурити» від іншого авто.

Залишати машину на паркувальному гальмі чи ні – кожен вирішує сам.  Не виключений ризик примерзання колодок. Щоб машина не покотилася, її потрібно ставити на рівному майданчику.  Для перестраховки можна підкласти під колесо цеглу.

Щоб не примерзли двірники, їх краще піднімати.  Що стосується зледенілих дверей – їх не можна смикати.  Необхідно заздалегідь захистити гумові ущільнювачі силіконовою змазкою.  Дотримуючись простих рекомендацій, автовласники позбудуться маси проблем.Як правильно паркувати машину взимку: основні нюанси - Фото №22Позвонить сейчас