Меню
  • Як правильно вибрати дитяче автокрісло?
  • Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно вибрати дитяче автокрісло?

Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №6Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №7Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №8Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №9Як правильно вибрати дитяче автокрісло? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Кожен водій відповідає за безпеку пасажирів.  І якщо дорослі можуть своєчасно зреагувати на ситуацію, що виникла, то діти – ні.  Часом інші учасники дорожнього руху не віддають уваги своїм діям. У ці моменти найбільш актуальні дитячі утримуючі пристрої.  Головне – знати, як правильно вибрати автокрісло для дитини. В такому випадку можна максимально убезпечити малюка, а то і зовсім зберегти йому життя в разі ДТП.

При виборі автокрісла зверніть увагу на наступні параметри:

  1.  Тип кріплення.
  2.  Ремені безпеки.
  3.  Каркас.

Найбільш надійна система кріплень Isofix.  Вона являє собою пару кронштейнів, які вставляються в скоби кузова авто.  Ремені безпеки можуть бути одно-, трьох- і пятиточковими. Останні краще, тому як в разі аварії навантаження розподіляється по всьому тілу дитини, що зменшує ймовірність травмування.  Що стосується каркаса, він повинен бути з пластику або алюмінію. Тканинні накидки на сидіння не захистять дитину від травм.

Як правильно вибрати дитяче автокрісло в залежності від його категорії?

Розрізняють декілька категорій утримуючих пристроїв.  Щоб знати, як правильно вибрати дитяче автокрісло, візьміть до уваги вагу, ріст і вік дитини.  Виробники випускають п’ять основних і три додаткові групи пристроїв. Вони розраховані на дітей від народження і до 12 років.

Отримавши інформацію про дитячі автокріслах і про те, як правильно їх вибрати, вам буде простіше визначитися з моделлю.  Враховуйте основні вимоги, які до них пред’являють:

  1.  Надійність фіксації.
  2.  Можливість зміни положення (в моделях для новонароджених).
  3.  Ортопедичні властивості спинки і підголівника.
  4.  Регулювання нахилу спинки для дітей старшого віку.

Чим більше опцій запропоновано виробником, тим комфортніше буде дитині.  Це важливо під час тривалих поїздок, коли необхідно змінювати положення для сну і неспання.

Продаж машини з автокріслом – чи є в цьому необхідність?

Вирішивши продати машину, ви можете залишити автокрісло в якості подарунка або запросити для нього окрему плату.  Але не факт, що у покупця є діти і йому необхідно утримуючий пристрій. Якщо у вас немає часу чекати, коли з’явиться клієнт, скористайтеся послугою автовикуп.  Ви швидко продасте свою машину і отримаєте гроші. Для цього звертайтеся в компанію Express Vykup. Угода оформляється в той же день. При цьому викуп авто в Києві здійснюється на вигідних умовах.