Меню
  • Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля?
  • Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля?

Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №6Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №7Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №8Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №9Як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Акумулятор – невід’ємна складова автомобіля.  Він використовується в якості джерела автономного живлення.  Але даний елемент має обмеженим терміном служби, а тому через деякий час постає питання про його заміну.  Для успішної покупки потрібно знати, як вибрати АКБ для машини. Дотримуйтесь простих порад, і ви не розгубитеся серед величезного асортименту.

Основні характеристики, які потрібно враховувати, такі:

  1. Розміри і тип.
  2. Ємність і полярність.
  3. Дата виробництва.
  4. Зовнішній вигляд.
  5. Параметри пускового струму.

Знаючи, як правильно вибрати хороший акумулятор для автомобіля, не забувайте про його ємність.  Параметр показує, скільки заряду накопичується батареєю і потім віддається споживачу. У міру збільшення показника зростає маса і розмір конструкції.  Щоб не помилитися у виборі, візьміть до уваги дані на старій батареї.

Як правильно вибрати акумулятор на автомобіль і коли його міняти?

Вище зазначено, як правильно вибрати акумулятор на автомобіль.  Але як зрозуміти, коли настала пора його міняти? Тут все просто:

  1. Акумулятор не тримає заряд і швидко виходить з ладу.
  2. Не заряджається навіть при використанні спеціального пристрою.
  3. З’явилися ушкодження у вигляді сколів, тріщин.

При наявності зазначених проблем замініть стару батарею.  Можливий варіант з її відновленням, але в такому випадку вона може повністю відмовити в будь-який момент.  Краще ознайомитися з порадами та дізнатися, як правильно вибрати хороший акумулятор для машини. Зате в результаті ви будете впевнені в надійності автомобіля.

Не менш важливо, що при продажу транспортного засобу не виникне проблем з запуском двигуна.  Для швидкої угоди ви можете скористатися автовикупом. Послуга популярна, а надає її компанія Express Vykup.  Організація придбає машину на вигідних умовах. Викуп авто в Києві потребують не більше 2 – 3 годин, в ході яких проводиться оцінка транспортного засобу, укладається договір і виплачується сума.