Меню
  • Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин
  • Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин

Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №6Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №7Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №8Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №9Як правильно зберігати автомобільну гуму: інструкція для власників машин - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

Щоб збільшити термін експлуатації гуми, необхідно дотримуватися правил її зберігання.  В період заміни літніх шин на зимові (і навпаки) дотримуйтеся рекомендацій, щоб уникнути псування виробів.  Не важливо, де вони будуть розміщені – в гаражі або на спеціально виділеній території. Головне – знати, як правильно зберігати автомобільні шини.

Для початку врахуйте температуру приміщення.  Вона має варіюватися в межах 20 – 25 градусів вище нуля.  Неприпустимо зберігання в наступних місцях:

  •  під навісом на вулиці;
  •  на відкритому балконі;
  •  в сирому підвалі.

Цікавлячись, як правильно зберігати гуму в гаражі з дисками і без дисків, візьміть до уваги кліматичні параметри.  Поблизу не повинно бути радіаторів опалення, кондиціонерів і вентиляторів. Не можна, щоб покришки контактували з кислотами і реагентами.

Як правильно зберігати гуму на дисках?

Зберігання здійснюється як в зборі (разом з дисками), так і окремо.  Тут все залежить від комплектації. Перший варіант кращий, тому що він спрощує і прискорює подальшу зміну шин.  Як правильно зберігати колеса в зборі на дисках? Для цього необхідно привести їх у робочий стан, накачати до оптимального тиску, вичистити.  Якщо є можливість, покрийте конструкцію спеціальним складом і упакуйте в поліетилен.

Потрібно знати, як правильно зберігати колеса з дисками, щоб не пошкодити їх.  Припустимо їх розміщення на власниках в підвішеному стані. Можна зберігати їх лежачи (в горизонтальному положенні) на піддонах або стелажах.  Колеса складаються стопкою один на одного по 2 – 4 штуки. Не можна зберігати гуму в зборі в вертикальному положенні, притуливши її до опори. В такому випадку деформується протектор в місці зіткнення з поверхнею.

Як правильно зберігати колеса без дисків?

Якщо зберігання здійснюється окремо, то зазначені вище методи не підходять.  При їх використанні ви деформуєте гуму. Але як правильно зберігати покришки без дисків?  Для цього необхідно встановлювати їх окремо, а не складати один на одного. Не можна їх підвішувати, інакше під дією власної маси гума розтягнеться.

Знаючи, як правильно зберігати шини без дисків і з дисками, виконуйте всі рекомендації.  В такому випадку гума прослужить максимально довго, і вам не доведеться витрачатися на придбання нових коліс.  Наявність змінного комплекту буде великим плюсом при продажу машини. І не тільки в ході самостійних угод, але і при використанні послуг автовикупу.  Вони надаються компанією Express Vykup. Перевага в тому, що викуп авто в Києві не вимагає пошуку покупців і займає мінімум часу.