Як продати авто після ДТП в Києві?
Меню
  • Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №2
  • Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як продати авто після ДТП в Києві?

Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №7Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №8Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №9Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №10Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Так трапляться, що навіть найбільш досвідченні водії не застраховані від аварійних ситуацій. Дорога – це справа не передбачувана. І за кермом автомобіля, з яким Ви не змогли роз’їхатися може просто опинитися новачок, який не взяв до уваги той чи інший знак дорожнього руху, не зрозумів, що у нього другорядна дорога, а то і зовсім, не звернув уваги на червоний сигнал світлофора. Але час минає, Ви приходите в себе від першого шоку, вирішуєте, що всі живі і здорові – це найголовніше, а машина це просто залізо. Але це залізо досить необхідна річ в нашому повсякденному житті і рано чи пізно доведеться подумати, як продати авто після ДТП в Києві і придбати для себе інший автомобіль, щоб можна було швидко вирішувати проблеми, що накопичилися.

У ситуації, коли є потреба продати авто після ДТП в Києві, мабуть, найбільш раціональним варіантом буде звернутися в кампанію, яка здійснює послугу автовикуп Києва. Таке рішення позбавить вас від зайвого клопоту, витрат і ризику потрапити на непорядних покупців, які займаються скупкою авто. Тобто, перш ніж подавати оголошення, прочитайте цю статтю, зважте всі за і проти, і тільки потім приймайте рішення.

Викуп битих авто в Києві здійснюють кампанії і приватні перекупники. Зазвичай приватні підприємці працюють за такою схемою: з’ясувавши по телефону стан автомобіля, вони пропонують за нього явно завищену ціну. Продавець задоволений і налаштований на продаж свого авто. Покупець під’їжджає і тут починаються розмови, що це відновити неможливо, а це зовсім в поганому стані, і знаходяться ще багато недоліків, які нібито зовсім знецінюють автомобіль. Переконавши вас в тому, що продати такий автомобіль практично нереально, такий покупець забирає машину майже за безцінь. Але це ще не все, в процесі укладання угоди може з’ясуватися, що ви повинні компенсувати «певні» витрати, наприклад: транспортування автомобіля до СТО або документальне оформлення.

Звичайно, не завжди кампанії, які здійснюють автовикуп в Києві після ДТП надають якісні послуги, і тут також є ризик укласти невигідну угоду. Тому, потрібно бути досить обережними і звертатися тільки у великі кампанії, давно працюють на ринку викупу авто після ДТП в Києві. Так, кампанія EXPRESS VYKUP вже п’ятнадцять років здійснює викуп автомобілів після ДТП практично по всій території України (в 22 областях). Ми пропонуємо за автомобіль ціну, яка складає 90% від ринкової, ви можете бути впевнені, що ніяких додаткових витрат або клопоту, пов’язаних з автомобілем, більше не буде. Ви отримаєте на руки гроші, а все інше ми зробимо самі – транспортуємо автомобіль, переоформимо і оплатимо усі витрати. Ну а сама угода займе від сили декілька годин.

 

 Як продати авто після ДТП в Києві? - Фото №21Позвонить сейчас