Як продати автомобіль на запчастини
Меню
  • Як продати автомобіль на запчастини - Фото №2
  • Як продати автомобіль на запчастини - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як продати автомобіль на запчастини

Як продати автомобіль на запчастини - Фото №7Як продати автомобіль на запчастини - Фото №8Як продати автомобіль на запчастини - Фото №9Як продати автомобіль на запчастини - Фото №10Як продати автомобіль на запчастини - Фото №11 (3 оценок, среднее: 3.00 из 5)
Loading...

На жаль, трапляється так, що автомобіль, який вірою і правдою служив вам протягом довгого часу, раптом потрапляє в категорію битих, до того ж битих настільки, що залишається тільки один варіант – продати авто на запчастини. Або, наприклад, автомобілю вийшов термін придатності і він буквально почав “сипатися”. Це зовсім не означає, що його потрібно просто залишити гнити в гаражі або на вулиці. Навіть дуже пошкоджений автомобіль можна продати на запчастини.

Як продати автомобіль на розбирання в Україні?

Досить просто, якщо ви вирішите скористатися послугою викупу авто на запчастини, яку вже більше п’ятнадцяти років з успіхом здійснює компанія ExpressVykup. Схема викупу наступна – ви телефонуєте нам, або заповнюєте нескладну анкету на нашому сайті і буквально через пару хвилин отримуєте інформацію щодо оціночної вартості автомобіля. Але, для остаточного автовикупу транспортного засобу на запчастини, в вказане місце і час під’їде один з наших фахівців. Після огляду автомобіля він озвучить суму, яку ви можете отримати від компанії за автомобіль. Якщо сума вас влаштує, угода буде укладена протягом кількох годин. При цьому, всі витрати з транспортування автомобіля EXPRESS VYKUP візьме на себе. До того ж, викуп авто на запчастини без документів нашою компанією також проводиться.

Безумовно, Ви можете спробувати продати битий автомобіль і самостійно. Але, як показує практика, це може виявитися досить проблематичним, оскільки зазвичай скупкою автомобілів на запчастини займаються тільки компанії, а приватні особи або СТО купують одну або дві запчастини тільки «під замовлення». Продаж запчастин на автомобілі, звичайно, справа вигідніша, ніж продати автомобіль після ДТП цілком, але в цьому випадку буде потрібно або віддати автомобіль «на розбирання» фахівцям СТО, або спробувати самому розібрати його. Для розбирання автомобіля фахівцем СТО вас чекають деякі, треба сказати чималі, витрати – доведеться заплатити за доставку автомобіля на СТО, за його «розбирання», і за доставку запчастин в свій гараж. А якщо гаража немає, то за оренду місця на СТО. При самостійному розбиранні, всіх цих витрат вдасться уникнути. І, якщо ви – щасливий володар гаража, і професіонал в питаннях розбирання автомобілів, звичайно, на продажі запчастин ви можете заробити трохи більше, ніж на продажі пошкодженого автомобіля. Однак, приготуйтеся до того, що на це піде набагато більше часу та сил.

Якщо ж у вашому розпорядженні немає гаража і ви не володієте навичками розбирання автомобілів, то звернутися до послуг автовикупу на запчастини є найбільш оптимальним рішенням, щоб позбавиться від битого автомобіля з максимальним прибутком для себе.Як продати автомобіль на запчастини - Фото №21Позвонить сейчас