Як продати автомобіль в Києві за добу
Меню
  • Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №2
  • Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як продати автомобіль в Києві за добу

Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №7Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №8Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №9Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №10Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

Більшість людей, які вирішили продати свій транспортний засіб з тих або інших причин намагаються зробити це якнайшвидше. Комусь терміново потрібні гроші, комусь не терпиться купити новий автомобіль, а хтось просто не хоче розміщувати оголошення і приймати купу дзвінків. Крім того, у зв’язку з випадками, що почастішали, шахрайства хочеться, щоб угода була чесною і вигідною. Як же швидко можна продати машину? Продати транспорт безпечно і з короткий проміжок часу можна з допомогою:

  • аукціону;
  • комісійного майданчика;
  • трейд-іна;
  • автовикупу;
  • автобазару.

На жаль, ідеального способу, що дозволяє вдало і за короткий проміжок укласти договір продажу авто немає. Кожна з представлених схем має свої позитивні і негативні сторони. Від вартості залежить швидкість продажу, оскільки дорогі варіанти купуються рідше. Але все таки вигідно і швидко позбавитися від свого транспортного засобу в Києві можна.

Де швидко продати машину

Самостійний продаж автомобіля вимагає завзятості і більшої кількості часу. Продавець має бути готовий до частих дзвінків, постійних показів і оповідань про переваги своєї машини. При цьому існує величезний ризик бути обдуреним. У такому разі залишається тільки сподіватися на свою удачу і запастися терпінням. Це стосується як продажу автомобіля через оголошення на сайтах, так і його розміщення на автобазарі і комісійних майданчиках.

Аукціон – кращий спосіб, щоб швидко продати авто. Але тут велика вірогідність того, що ціна виявиться набагато нижчою тієї, на яку розраховував продавець.

Ще один спосіб — це трейд-ін. Він може бути цікавий тим особам, які готові обміняти своє авто з пробігом на нову машину з доплатою. Салон після діагностики транспортного засобу визначає його ціну. Вона надалі стягуватиметься з ціни нового. Але такий спосіб не підходить людям, яким просто потрібна готівка або коли метою продажу автомобіля є виїзд за кордон.

Викуп авто за 24 години

Автовикуп є найзручнішим і оптимальнішим за тимчасовими витратами способом продажу. Гроші власник отримує відразу ж після оцінки вартості транспортного засобу.

Як продати автомобіль через сервіс автовикупу? Викупом уживаних машин займаються як офіційні автосалони, так і приватні компанії. Зручно також те, що сервіс автовикупу передбачає купівлю абсолютного будь-якого транспортного засобу незалежно від його виробника і року випуску. Оцінка авто робиться безкоштовно, а оформлення документів лягає на компанію, що займається викупом машин. В день звернення до послуги автовикуп власник отримує гроші за машину готівкою і нічим при цьому не ризикує.

Терміновий викуп авто в Києві позбавляє продавця машини від проблем, з якими він може зіткнутися при продажі транспорту на автобазарі або через оголошення на сайтах. По-перше, це істотне заощадження часу, по-друге, угода є чесною і прозорою, по-третє, усі необхідні документи оформляються абсолютно безкоштовно.Як продати автомобіль в Києві за добу - Фото №21Позвонить сейчас