Меню
  • Як швидко продати авто при переїзді за кордон
  • Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як швидко продати авто при переїзді за кордон

Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №6Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №7Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №8Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №9Як швидко продати авто при переїзді за кордон - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При переїзді за кордон часто немає сенсу забирати автомобіль, куплений в Україні. Набагато простіше на новому місці проживання за кордоном придбати іншу машину, ніж поставити на облік наявну. Зазвичай машиною користуються до останнього, оскільки тому, хто звик до особистого авто, вже складно користуватися громадським транспортом. Тому автомобіль продається буквально в останні кілька тижнів перед від’їздом. Але, з огляду на перевищення пропозиції над попитом на вторинному ринку автомобілів, так швидко продати машину, використовуючи звичайні методи, вкрай складно. Здебільшого, продаючи транспорт по оголошенню, можна кілька місяців чекати покупця. Через це часто доводиться знижувати вартість, щоб швидко його продати. Уникнути цього допоможе терміновий автовикуп в Києві. Компанії, що пропонують такі послуги, готові викупити авто прямо в день звернення.

Умови співпраці

Терміновий автовикуп має на увазі покупку машини за нижчою ціною. Зазвичай, вартість знижується на 5-15% від реальної ринкової ціни, в залежності технічного стану автомобіля. На перший погляд це не завжди вигідно, але коли питання стосується коротких термінів продажу, така пропозиція цілком компенсується наступними перевагами:

  • можливий викуп авто терміново в Києві – протягом декількох годин;
  • чесна експертна оцінка реальної ринкової вартості авто;
  • попередня оцінка дистанційно, за технічними даними та фотографіями;
  • зняття машини з обліку компанія бере на себе.

Таким чином, власник автомобіля, підписавши договір купівлі/продажу, просто віддає його представнику компанії з усією технічною документацією та отримує на руки гроші. Все інше працівники фірми роблять самі, позбавивши клієнта від додаткових турбот.

Як скористатися пропозицією

Щоб скористатися автовикупом, необхідно зв’язатися з компанією, що пропонує такі послуги. Здебільшого кожна з них має власний сайт в інтернеті, звідки можна відправити електронну заяву на викуп авто, вказавши модель, рік випуску, короткий опис технічного стану та приклавши кілька фотографій. Вивчивши інформацію, надіслану в заявці, експерти зроблять попередню оцінку ринкової вартості та повідомлять її власнику. Якщо запропонована сума його влаштовує, він почекає експертів. Вони на місці виконають діагностику й встановлять остаточну ціну, яку компанія готова заплатити за авто.