Як швидко продати китайський автомобіль
Меню
  • Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №2
  • Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №3


Автовикуп за 15 хвилин

Як швидко продати китайський автомобіль

Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №7Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №8Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №9Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №10Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №11 (Пока оценок нет)
Loading...

За останнє десятиліття китайські авто в Україні набули широкого поширення. Вартість продукції китайського автопрому була значно нижча за європейські чи американські марки. Завдяки цьому багато автолюбителів змогли придбати недорогий автомобіль через різні автосалони: від малолітражок до бізнес-моделей, пікапів і навіть вантажівок.

Через деякий час ринок виявився переповненим китайськими автомобілями. Коли багато власників почали продавати свої транспортні засоби, то усвідомили, що без серйозного торгу реалізувати продукцію китайського автопрому вкрай проблематично.

Додатковим стримуючим фактором виступає те, що у “китайців” нижчі показники експлуатації, ніж у європейських і американських авто. Також на складність реалізації транспорту вплинула висока популярність нерозмитнених автомобілів. Це сильно заважає швидкому продажу автівок китайського виробництва, ціни на які сильно відрізняються від ринкової вартості.

Викуп китайського автомобіля

Якщо ви хочете швидко продати свій транспортний засіб, допоможуть компанії по автовикупу. Вибирайте фірми, які займаються викупом автомобілів вже тривалий час і мають практичний досвід від 10 років. В такому випадку співробітники організації будуть викуповувати кращі китайські автомобілі не знижуючи при цьому ринкову вартість.

Звертатися в компанії по автовикупу в Києві й інших містах України можна з автомобілями, що знаходяться в будь-якому стані:

  • нові та б/у;
  • з пробігом;
  • кредитні;
  • несправні;
  • після ДТП;
  • зі штрафами.

У більшості випадків вам буде доступна можливість попередньо оцінити свою машину. Для цього компанії по автовикупу розміщують на своїх сайтах спеціальні калькулятори, дозволяючи автовласникам розрахувати попередню суму угоди та заздалегідь вирішити, влаштує їх така ціна чи ні.

Продаж авто китайського виробництва за схемою Trade-In

Ще один спосіб продажу автомобіля — Трейд-Ін, який дуже близький до процедури автовикупу. Єдина відмінність в тому, що якщо вам потрібні гроші, то краще реалізувати автомобіль іншим шляхом, оскільки Trade-In не дозволить вам побачити “живу” готівку.

Ви вибираєте нову машину, а свій попередній транспортний засіб продаєте як різницю у вартості. Таким чином пропускається етап з отриманням грошей, а сума з продажу вашого авто відразу оплачує частку нової машини.

Для того щоб продати китайські іномарки по Trade-In, досить лише знайти відповідний автомобільний салон або посередника з автовикупу. Більшість компаній беруть як старі, так і нові китайські автомобілі.

Даний вид продажу автомобіля дозволяє отримати переваги у вигляді того, що вам не доведеться шукати покупця, угода купівлі-продажу здійснюється дуже швидко, а ризик попастися на шахраїв мінімальний.Як швидко продати китайський автомобіль - Фото №21Позвонить сейчас