Меню
  • Як швидко і вигідно продати вантажівку?
  • Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №2


Автовикуп за 15 хвилин

Як швидко і вигідно продати вантажівку?

Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №6Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №7Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №8Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №9Як швидко і вигідно продати вантажівку? - Фото №10 (Пока оценок нет)
Loading...

При продажу вантажівок на вторинному ринку потрібно дотримуватися певних правил. Вони допоможуть швидше укласти угоду і отримати необхідну суму. Одна з гарантій реалізації транспортного засобу — вартість нижча від ринкової. Але не потрібно відразу виставляти прийнятну для вас ціну. Дізнайтеся, як продати вантажівку з наведених нижче порад.

  1. Виконайте передпродажну підготовку.
  2. Складіть інформативні оголошення.
  3. Розмістіть докладні фотографії.
  4. Подайте рекламу на кілька майданчиків.
  5. Показуйте автомобіль покупцям.

Передпродажна підготовка важлива для поліпшення стану авто. Вимийте машину зсередини і зовні, по можливості замініть вийшли з ладу деталі. Складаючи оголошення, вкажіть максимум корисної інформації. Зробіть фото вантажівки з усіх ракурсів, щоб покупець міг дати реальну оцінку транспортного засобу. 

Як продати вантажний автомобіль без посередників?

При самостійному продажу власники вантажівок нерідко допускають помилки. В основному вони укладені в тому, що в оголошеннях вказана неповна інформація або машина «перехвалена». В останньому випадку у покупця автоматично виникає недовіра, і при перегляді автомобіля клієнт шукає навіть неіснуючі вади.

Не потрібно навмисне зменшувати пробіг або маскувати дефекти. Досвідчені водії відразу розкриють хитрість. Краще зробити знижку з урахуванням наявних мінусів, щоб покупець міг самостійно виправити проблеми.

Думаючи про те, як продати вантажний автомобіль з максимальною вигодою, подбайте про його пристойний зовнішній вигляд. Машина повинна бути готова до експлуатації, що називається «сів і поїхав». У такому випадку у покупця не буде причин для торгу.

Вигідний продаж вантажного авто в короткі терміни

Час йде, ви використовували всі ресурси, але покупець так і не знайшовся. Як продати вантажівку в такому випадку? Звертайтеся в компанію Express Vykup, де вам запропонують найвигідніші умови. Не важливо, в якому стані машина. Можливий автовикуп навіть після аварії. Експерти оцінять транспортний засіб, щоб встановити його вартість. При згоді з сумою підпишіть договір, і отримаєте гроші. Викуп авто в Києві займе пару годин, при цьому не потрібно шукати клієнтів.